Rezultate te kerkimit per termin: +Emiljano +Shullazit +Kryeministri

Total: 181
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.481Z

Zbardhet deshmia e Emiljano Shullazit ne polici

Emiljano Shullazi Emiljano Shullazi person me precedente penale u shoqerua mbremjen e kaluar nga Policia e Tiranes per deklaratat qe ish-kryeministri Berisha beri ndaj tij ne nje konference me gazetaretbr br Ky i fundit deklaroi se Emiljano Shullazi kishte kercenuar kandidatin p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.625Z

Denoncimi/ Të afërmit e Emiljano Shullazit masakruan gazetarin Ilnica

Ish-kryeministri Sali Berisha në profilin e tij në Facebook ka publikuar të dhëna që e lidhin presidentin e Kastriotit, Alban Vogli me Emiljano Shullazin. STATUSI I BERISHES: Qytetaret dixhital informojne se: Gazetarin Ilnica e masakroi dhe po e rrembente banda e Milit te Partise! sb "Pers

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.605Z

Arrestimi i Emiljano Shullazit përplas politikën

Basha: Arrestimi i tij nga presioni i SHBA. Tahiri: Askush mbi ligjin. Reagon sërish PD Herion Mesi Emri i Emiljano Shullazit nuk është i panjohur për rrethin e politikanëve. Janë të shpeshta rastet kur emri i tij është shndërruar në personin që ka nxehur debatin politik, kryesisht nga a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.289Z

Denoncimi/Fshihen provat laboratorike të pjesëmarrjes në një vrasje të Emiljano Shullazit

"Me urdhër të Edi Ramës, drejtori i Policisë Ardian Çipa mban në kasafortë prej vitesh provat e vrasjes së kryer nga Emiljano Shullazi" Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një ofieri dixhital ku thuhet se një ekspertizë ka nxjerrë së fundmi Emiliano Shullazin faj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.081Z

Berisha shpërthen ndaj Jaho Salihit dhe Emiljano Shullazit

Deputeti demokrat Sali Berisha i ka qëndruar mbrapa deklaratave të tij për armatosjen e popullit. Ai tha se Policia është me krimin dhe se qytetarët duhet të armatosen që të mbrohen prej krimit sepse sipas tij destabilizimi i vendit po vjen. Destabilizimi po vjen, këtu do të jemi. Tani ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.488Z

Dokumenti, ja pronat e Emiljano Shullazit në Durrës

Ish-kryeministri Sali Berisha publikoi një dokument sipas të cilit tregon se si Emiljano Shullazi mori nën zotërim Vollgën në Durrës. Sipas Berishës, ai ishte defakto bashkëpronar. Berisha thotë se bandat e qeverisë kërcënuan me jetë kryeregjistruesin në Durrës, ndërsa për të u vr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.214Z

Berisha: Premtimi që Rama i ka bërë Emiljano Shullazit

Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri takohet me Emiljano Shullazin, takime që zgjasin sipas Berishës deri në 1.5 orë. Berisha thotë se kryeministri i ka premtuar Shullazit lirimin brenda 4 muajve të ardhshëm. Reagimi i Berishës:   Edvin Shullazi dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama