Rezultate te kerkimit per termin: +Emiljano +Shullazit

Total: 902
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.922Z

Prokuroria paraqet prova shkencore kundër Emiljano Shullazit

Ditën e sotme është zhvilluar seanca e radhës gjyqësore për një emër të njohur të botës së krimit në vend, si Emiljano Shullazi. Në këtë seancë, Prokuroria paraqiti prova shkresore të konvertuara në një material prej 19 faqesh. Gjithashtu nga organi i akuzës janë paraqitur proc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.101Z

Arrest me burg bashkëpunëtorëve të Emiljano Shullazit

Gjykata e Krimeve të Rënda bëri sot verifikimin e masës së sigurisë “arrest me burg” për Endrit Zelën, dhe Endrit Qyqjen, të arrestuar dy ditë më parë si bashkëpunëtorëve të Emiljano Shullazit. Zela, i cili mësohet se është nipi i Emiljano Shullazit u prangos ne ambie

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.205Z

FOTOT/ Doganat: PD gënjen, makina e Emiljano Shullazit është kontrolluar

Partia Demokratike ke akuzuar sot zv.drejtorin e Doganave, se ka lejuar kalimin e Emiljano Shullazit pa kontrolluar makinën e tij. Por, Doganat kanë reaguar me anë të një deklarate, duke thënë se kjo është shpifje. Doganat kanë publikuar edhe fotot e skanimit të makinës së Shullazit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:32.343Z

Prokuroria, sekuestro pasurive të Emiljano Shullazit

TIRANE - Gjykata e Krimeve të Rënda nisi dje shqyrtimin e kërkesës së Prokurorisë për sekuestrimin e pronave të Emiljano Shullazit, të akuzuarit për trafik narkotikësh. Organi i akuzës mësohet se ka pretenduar në kërkesën e depozituar në gjykatë se pasuritë e Shullazit janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.933Z

Gjobëvënie arrestohen dy bashkëpunëtorë të Emiljano Shullazit

Dy bashkëpunëtorë të Emiljano Shullazit u arrestuan mesditën e sotme, 13 tetor 2016 me vendim gjykate. Ndaj Endrit Qyqja dhe Endrit Zela me kërkesë të Prokurorisë për Krime të Rënda, gjykata ka vendosur masën e sigurisë arrest në burg si të dyshuar për veprat penale të Shtrëngim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.535Z

Gjykata e Lartë rrëzon dosjen e Emiljano Shullazit

TIRANE-Emiljano Shullazi ‘sfidon’ Drejtësinë. Dosja penale ndaj të cilësuarit si një prej emrave më të rrezikshëm në botën e krimit do të shqyrtohet nga e para në Gjykatën e Krimeve të Rënda në Tiranë. Shullazi ishte dënuar më parë nga kjo gjykatë me 13 vjet burg pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.127Z

Avokatët kërkojnë lirimin e Emiljano Shullazit dhe Gilmando Danit

Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda ka nisur seancën gjyqësore ndaj grupit të Emiljano Shullazit. Avokatët kërkojnë lirimin e Emiljano Shullazit dhe Gilmando Danit, ndërsa për Blerim Shullazin kërkojnë arrest shtëpie por me mbukqyrje. Pak ditë më parë Gjykata e Krimeve të Rënda lë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama