Rezultate te kerkimit per termin: +Emrat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.712Z

Emrat ne Kosove

03/02/10 11:30 Banoret kane dale ne diell dhe kane filluar te bisedojne per gjera te ndryshme. Nje nder bisadat e tyre zhvillohet per proven e javes ku Kika kerkon qe te hedhin baste per kete. Keshtu Seldi ofron cigare si cmim te bastit ndersa Kika ofron kafen e pasdites. Pervec kesaj Seldi h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.345Z

Emrat e shqiptareve

Një javë më parë, një prej emisioneve më të ndjekur të “Pasdites”, trajtoi origjinën e emrave të vendbanimeve shqiptare. Gjuhëtari Gjovalin Shkurtaj ngjalli një interes të madh nëpërmjet shpjegimeve t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.001Z

Beyonce bën publike emrat e binjakëve

Emrat e binjakëve të Beyonce dhe Jay-Z nuk janë më një mister. Pavarësisht heshtjes së çiftit mbi gjininë dhe emrat e të dy porsalindurve, emrat e tyre janë zbuluar. Të porsalindurit do të quhen Rumi dhe Sir Carter. Ata janë zbuluar rastësisht pasi kompania e drejtuar nga çifti i fam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.087Z

PD propozon tre emrat për KQZ

10/11/2004  Kryesia e Partisë Demokratike vendosi dje ti propozojë Presidentit të Republikës emrat e Çlirim gjatës, Olsi Dados dhe Eduart Halimit për anëtarë të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve. Burimet kanë bërë të ditur se të tre emrat nuk kanë qenë më parë anëtarë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.166Z

Brace: Kandidat, vihen emrat qe do Klosi

Ne kongresin e Partise Socialiste nuk kane munguar debatet per zgjedhjen e kandidateve per anetare te Asamblese. Debati me i ashper dhe me tone te larta ka qene ai mes deputetit Erion Brace dhe sekretarit organizativ, Blendi Klosi, per procesin e perzgjedhjes se kandidateve. Reagimi i deputetit Brac

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.404Z

PS zgjedh emrat për Elbasanin

Partia Socialiste duket se i ka zgjedhur emrat me të cilët do të kandidojë në qarkun e Elbasanit. Gjatë pasdites së sotme, deputetët e këtij qarku kanë zhvilluar një takim me kryeministrin Edi Rama në selinë e PS-së. Edhe pse nuk u dha asnjë emër mësohet se, emrat Qazim Sejdini dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.131Z

Emrat e koduar të familjes Obama

Emrat e koduar, që janë jo aq sekret tashmë, dhe që përdoren nga Shërbimi i Fshehtë Amerikan për Presidentin e zgjedhur Barack Obama dhe familjen e tij, janë bërë publik. Obama quhet Renegade, ose përkthyer në shqip tradhtari, First Lady i ardhshëm Michelle Obama quhet Renaissance ose

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama