Rezultate te kerkimit per termin: +Endri +Alfred +Rumani

Meta: total 7 / total_found 7 / time 0.000 / keyword[0] endri / docs[0] 2837 / hits[0] 4066 / keyword[1] alfred / docs[1] 10241 / hits[1] 14927 / keyword[2] rumani / docs[2] 5086 / hits[2] 7415 /
No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

No Pic available
  • 2017-07-26

Një mijë emrat e përfituesve të kredisë së butë nga Bashkia e Tiranës

Rreth një mijë familje të reja në Tiranë do të përfitojnë sot një kredi të butë. Këshilli Bashkiak pritet që të miratojë në mbledhjen e sotme listën e atyre që do të përfitojnë nga zbatimi i programit social të strehimit për kreditë e buta për blerjen e një shtëpie, duke m

No Pic available
  • 2011-12-10

Sherr mes te rinjve tre perfundojne ne polici

Policia e Tiranes ka vene ne pranga tre persona qe jane perfshire diten e djeshme ne nje sherr masiv. Te arrestuarit jane Nikola Ervin Pellumb Muhaj 26 vjec lindur dhe banues ne fshatin Frakull te Madhe Fier Bukurosh Mane Osmani 39 vjec lindur ne Tepelene dhe banues ne Selite Tirane dhe Vasil Mihall

No Pic available
  • 2011-12-09

Tirane perleshje mes grupeve arrestohen tre persona

Dje nga Policia e Tiranes eshte bere i mundur arrestimi i tre personve nen akuzen e plagosjes se lehte me dashje. Nga burimet zyrtare te Policise behet e ditur se shtetasit e arrestuar jane Nikola Ervin Muhaj 26 vjec lindur dhe banues ne fshatin Frakull te Madhe Fier Bukurosh Osmani 39 vjec lindur n

No Pic available
  • 2010-08-03

Shumaker: “Më fal Barikelo!”

Mikael Shumaker tha se do t’i kërkojë falje nëse Rubesn Barikelo e ndjen se ai ka qenë në rrezik pas manovrës bllokuese të gjermanit në Çmimin e Madh të Gjermanisë. Piloti i Mercedesit do të penalizohet me 10 vende në gridën e nisjes në garën e ardhshme pasi ai e shtyu ish-shokun

No Pic available
  • 2009-05-20

Jashtë liste zyrtarë dhe deputetë aktualë të PD-së

20/05/2009  Kryetari i PD-së, Sali Berisha, paraqet listën e kandidatëve për deputetë Deputetë të Partisë Demokratike të legjislaturës së fundit, por që kanë dhënë për këtë forcë politike ndër vite, kanë mbetur jashtë listës së kandidatëve për deputetë për zgjed

  Super-Ditari i Albania-sport.com. Futbolli në vitin 2008-JanariAlbania-sport.com paraqet për lexuesit e saj një “Super-Ditar” special me të gjitha ngjarjet futbollistike të vitit 2008. Një kronikë e hollëshishme e asaj që ka ndodhur ditë
  • 2008-12-27

  Super-Ditari i Albania-sport.com. Futbolli në vitin 2008-JanariAlbania-sport.com paraqet për lexuesit e saj një “Super-Ditar” special me të gjitha ngjarjet futbollistike të vitit 2008. Një kronikë e hollëshishme e asaj që ka ndodhur ditë

Albania-sport.com paraqet për lexuesit e saj një “Super-Ditar” special me të gjitha ngjarjet futbollistike të vitit 2008. Një kronikë e hollëshishme e asaj që ka ndodhur ditë pas dite me Kombëtaren, legjionarët, merkaton e të gjitha detajet e jetës sportive futbollistike. “Super-D