Rezultate te kerkimit per termin: +Endri +Bejtja

Total: 17
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.676Z

Sherri për pronën, 1 i vrarë 5 të plagosur në dyert e gjykatës

Palët që ndodheshin në gjykatë për një gjyq prone, të gjithë të armatosur. Dy nga të plagosurit në gjendje të rëndë. Përplasja mes familjes Zefi dhe ish-kryetarit të PD-së së Lezhës, Mëhill Ndreu Lezhë-Një gjyq për pronën është kthyer në betejë me armë në dyert e gjy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.507Z

Vrasja në gjykatë, dy mbeten në burg

Gjykata e Lezhës ka shtyrë për sot masën e sigurisë për tre të arrestuarit e tjerë, për shkak të masave të sigurisë LEZHË Gjykata e Lezhës ka lënë në masën e sigurisë “burg pa afat” Viktore Bërshimin dhe Ermal Lulashin. Ata janë arrestuar për ngjarjen tragjike që ka nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.505Z

Foto: Ekzekutimi i ish-policit në Lezhë, autorët ende në arrati

Policia e Shkodrës dhe e Lezhës vazhdojnë ende kërkimet për kapjen e autorëve që ekzekutuan me armë zjarri ish-punonjësin e Policisë Rrugore, Dritan Lorenci, mbrëmë rreth orës 20:35. Viktima po udhëtonte me makinën e tij në aksin Lezhë-Shkodër, kur u qëllua nga një makinë në e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.502Z

Dritan Lorenci u akuzua për vrasje në 2011 por u shpall i pafajshëm pas dy vitesh

Dritan Lorenci, ish efektivi i policisë rrugore të Lezhës i cili u ekzekutua mbrëmjen e 2 Janarit 2016,  u arrestua me 29 tetor 2011 për akuzën e vrasjes lidhur me ngjarjen e ndodhur në Gjykatën e Lezhës në 14 tetor vitin 2011, ku mbeti i vrarë një shtetas dhe u plagosen 4 te tjere. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.502Z

Në 2011 Dritan Lorenci u arrestua për vrasje në Gjykatën e Lezhës

Dritan Lorenci, ish efektivi i policisë rrugore të Lezhës i cili u ekzekutua mbrëmjen e 2 Janarit 2016,  u arrestua me 29 tetor 2011 për akuzën e vrasjes lidhur me ngjarjen e ndodhur në Gjykatën e Lezhës në 14 tetor vitin 2011, ku mbeti i vrarë një shtetas dhe u plagosen 4 te tjere. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.140Z

Historia: Ekzekutimi i policit të akuzuar për vrasje

Dritan Lorenci u akuza për vrasjen e shtetasit Endri Bejtaj, ngjarje e ndodhur më 14 tetor të vitit 2010, gjatë një konflikti të armatosur në Gjykatën e Lezhës. Prokuroria kërkoi dënimin e tij me 18 vite burg, por ish-efektivi i policisë u shpall i pafajshëm nga Gjykata e Kurbinit dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.671Z

ATENTATI/ Ish-polici u akuzua për vrasje në Gjykatën e Lezhës, u lirua në 2013

Ish polici qe u vra mbremjen e sotme ne atentat, Dritan Lorenci u arrestua me 29 tetor 2011 për akuzën e vrasjes lidhur me ate qe u quajt masakra ne Gjykaten e Lezhes. Ngjarje qe ndodhi brenda ambienteve në Gjykatën e Lezhës, mu ne sallen e gjyqit, në 14 tetor vitin 2011, ku mbeti i vrarë nj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama