Rezultate te kerkimit per termin: +Endri +Fuga

Total: 242
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.036Z

Ndocaj pretendon se Endri Fuga i ka dërguar këtë mesazh kërcënues

Edhe pse është e vështirë të provohet Eduart Ndocaj pretendon se është kërcënuar nga këshilltari i kryeministrit Edi Rama Endri Fuga. Në Facebook çdokush mund të hapë faqe apo profile me llojë e lloj emrash, madje edhe me ata të vetë personazheve publike. Dhe një rast i tillë ëh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.673Z

Artan Fuga i kthehet sërish Shaban Muratit: Je limon i shtrydhur. Ja çfarë marrëdhëniesh kam unë me nipin tim Endri Fuga

Nga Artan Fuga Një farë Shaban Murati nga muri i facebookut të tij ka hedhur delirin se meqë unë jam kritik i qeverisë dhe jam dakord me kauzën e opozitës për zgjedhje të lira, ndërsa nipi im, Endri Fuga, punon pranë qeverisë, kjo provon sipas tij se në këtë rast kemi Katovicën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.057Z

Qëndrimi i Nishanit, reagon Endri Fuga: U mbars mali dhe polli lajme të rreme

Pas qëndrimeve të presidentit Nishani për dekretet e ministrave të rinj, dhe situatën politike në vend ka reaguar drejtori i Komunikimit në Kryeministri Endri Fuga. Në llogarinë e tij në Twitter, Fuga shkruan: “U mbars mali dhe polli lajme të rreme me stemë Republike. Nishani: Xha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.083Z

Rama thumbon sërish gazetarët: Endri Fuga hoqi picirin.

Kryeministri Edi Rama, ndryshe nga fjalimi i vjetshëm që u kthye në një parodi dhe sarkazëm karshi të ftuarve të tij, sivjet mbajti një fjalim më të shkurtër në mbrëmjen e fund-vitit me njerëzit e mediave. Mëgjithatë kryeministri nuk ngurroi të rrëfente disa prapaskena dhe ta "thu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.683Z

VIDEO/ Fuga: Gjithkush mund të japë sugjerime mbi fushatën për imazhin e Shqipërisë

Drejtori i Komunikimit në kryeministri, Endri Fuga, ftoi të gjithë qytetarët që të bëhen pjesë e fushatës për imazhin e Shqipërisë, duke thënë mendime dhe ide në një faqe të posaccme në internet. Javën e kaluar përfundoi konkursi ndërkombëtar për imazhin e ri të Shqipëris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.628Z

Endri Fuga Nje levizje per te promovuar Shqiperine VIDEO

Konkursi nderkombetar per imazhin e ri te Shqiperise perfundoi javen e kaluar Juria nderkombetare perzgjodhi si firme fituese kompanine StrawberryFrog Kjo kompani ka nje eksperience te gjere ne fushen e promovimit qofte ne fushen e turizmit ashtu edhe ne fushen e investimeve te huajabr br Puna e d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.909Z

Fuga: Keqardhje për deklaratat eRistanit, folës përgjithësisht i dehur

Të tjera rreth shkrimit PD:Rama ​i vërtetë, ai që shan pas shpine Rama: Ke bërë burg. Deputeti: Ti je rrugaç TIRANE- Pas deklaratave të deputetit demokrat Arben Ristani lidhur me incidentin e djeshëm me krye

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama