Rezultate te kerkimit per termin: +Endri

Total: 2803
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.161Z

Demtohet Endri ekici

0 brbr brbrI pafat ka qene mesfushori shqiptar Endri ekici ne sfiden e pare si titullar me Dinamon e Zagrebitbrbr brbr18 vjecari qe kaloi te ekipi i pare eshte demtuar ne shpatull gjate sfides se djeshme me Splitinbrbr brbrekici i cili eshte pjese e Kombetares Shpresa u lendua pasi fitoi nje 11- me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.937Z

Tërbuni interesohet për Endri Dalipin

Nga ERJON SALIU   Presidenti i skuadrës së Tërbunit, Petrit Syla, vazhdon që të interesohet për lojtarë cilsorë të cilët kanë luajtur në kategorinë e parë dhe atë superiore. Krahas të tjerëve, një tjetër lojtarë cilësorë është vën në listën e merkatos së presidentit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.212Z

Endri Tafaj nuk bind Hibernians

Mesfushori i Tiranës, Endri Tafaj, edhe pse është pëlqyer nga drejtuesit e Hibernians në Maltë, nuk do të jetë pjesë e ekipit maltez për pjesën tjetër të sezonit. Vlerësimet për të kanë qenë pozitive, por me kushtet e tanishme Hibernians u duhet një lojtar me eksperiencë dhe t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.720Z

Endri Vrapi i bashkëngjitet kryeqytetasve të Dinamos

Tiranë - Mbrojtësi i kombëtares Endri Vrapi ka rënë parimisht dakord me drejtuesit e Dinamos për të luajtur në këtë ekip sezonin e ardhshëm. Futbollisti kryeqytetas këto ditë është stërvitur me skuadrën e drejtuar nga Shkëlqim Muça, duke pranuar të vazhdojë edhe për sezonin e a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.408Z

Zbulohet bashkëshortja sexy e këngëtarit korçar, Endri

 Endri, ose djali plangprishës i vëllezërve korçarë tashmë të njohur si këngëtarë, duket që paska shije për femrat. Vajza që shihni në krah të tij, nuk është rastësisht me të, pasi është realisht bashkëshortja e tij. E veshur me nje fustan shumë elegant, me fytyrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.567Z

Endri Roshi, shqiptari i Amici tashmë dhe në kinematografinë italiane

Premton për një karrierë të suksesshme në Itali, një 23 vjeçar nga Patosi i Fierit. Quhet Endri Roshi dhe tashmë ndodhet në Itali së bashku me familjen e tij. Endri Roshi u bë i njohur për publikun shqiptar, pasi ai me disa balerinë shqiptarë që morën pjesë në spektaklin Amici të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.839Z

Endri Çekiçi, pogradecari i Dinamos së Zagrebit

Nga Tonin Frroku Futbollisti Endri Çekiçi është padyshim një nga rastet e rralla që në moshën e tij firmos një kontratë të lakmueshme, kjo edhe për një futbollist të rritur. Dhe ajo që është më kryesorja në një nga pikat e kontratës janë marrë përsipër jo vetëm kushtet e sh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama