Rezultate te kerkimit per termin: +Endrit +Zelen

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.104Z

Burg anetareve te bandes se Shullazit

brbrGjykata e Krimeve te Renda vendosi masen e sigurise arrest me burg kete te shtune per Endrit Zelen i arrestuar dy dite me pare bashke me Endrit Qyqjan si pjese e bandes qe drejtohej nga Emiljano Shullazi br Zela u prangos ne ambientet e dhomes se takimeve ne burgun 313 teksa priste te takonte da

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.101Z

Krimet e Renda arrest me burg per nipin e Shullazit

Tirane 15 tetor 2016 NOAal- Gjykata e Krimeve te Renda rivleresoi masen e sigurise arrest me burg per Endrit Zelen i arrestuar dy dite me pare me Endrit Qyqjen si bashkepunetore te Emiljano Shullazitbr br Zela i cili mesohet se eshte nipi i Emiljano Shullazit u prangos ne ambientet e dhomes se tak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.192Z

Deshmia e re unat e Shullazit me thane mos fol shume lart e poshte

Kercenimet dhe presionet ndaj biznesmenit Ylvi Beqja tashme bashkepunetor i drejtesise kane vazhduar edhe pas arrestimit te Emiljano Shullazit disa muaj me pare ne Tirane Ne deshmine e Beqjas per Prokurorine e Krimeve te Renda te dhene ne fund te shtatorit e ne tetor 2016 ne disa seanca sekrete radh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama