Rezultate te kerkimit per termin: +Ened +Nakuci

Total: 16
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.905Z

Kokaina nga Bolivia ne Durres

Prokuroria e Krimeve te Renda ka dhene detaje ne lidhje me bllokimin e 8 kilogrameve kokaine ne Durres gjate mbremjes se te martes. Prokurori i ceshtjes Ened Nakuci zbuloi se droga kishte nisur udhetimin drejt Shqiperise nga qyteti Santa Kruz i Bolivise. Hetimet kane nisur nje muaj me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.113Z

Kokaina boliviane burg pa afat Salkut dhe Pelushit

Mbrojtja e te akuzuarve Nuk ishim gjate shkarkimit TIRANE- Ne nuk kemi qene ne Durres ne momentin kur ka mberritur ngarkesa per te marre kontejnierin e mbushur me oriz dhe nuk kemi pasur dijeni se cka ndodhur me te. Ky eshte pretendimi i dy te arrestuarve Eduart Pelushi dhe Ergys Salku te arrestu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.262Z

Koni e Kule deshmojne ne Prokurori

brbrPer mese dy ore dy drejtuesit me te larte te Universitetit te Tiranes Dhori Kule e rektori i sapozgjedhur Mynyr Koni deshmuan ne Prokurorine e Krimeve te Renda per kercenimet qe moren para zgjedhjeve I pari qe u paraqit tek prokuroret Elisabeta Imeraj dhe Ened Nakuci ishte Dhori Kule Burime te p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.927Z

3.4 milionë eurot, Krimet e Rënda lënë në burg 4 të ndaluarit

Gjykata e Krimeve të Rënda ka rivlerësuar masën e sigurisë arrest me burg ndaj katër të arrestuarve për  3.4 mln eurot e sekuestruara në automjetet ‘Toyota Yaris’ në portin e Durrësit më 23 qershor 2018. Seanca për rikonfirmimin e masës së sigurisë u zhvillua me dyer të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.601Z

Atentati te rruga e Kavajes lirohen Hoxhallaret

Pajtim Serjani PUBLICITET Gjykata e Krimeve te Renda sot vendosi masen e sigurise detyrim paraqitjeje duke liruar dy kusherinjte Aurel e Amarildo Hoxhallari Ata u arrestuan si porosites te atentatit te 5 janarit ndaj Pajtim Serjanit mbremjen e 5 janarit ne rrugen e Kavajes ne T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.218Z

Pretenca/ Ja sa vite burg kërkon Prokuroria për Klement Balilin

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka dhënë sot pretencën për Klement Balilin, duke kërkuar që ai të dënohet me 18 vite burg si pasojë e akuzave për trafik ndërkombëtar droge. Eskobari i Ballkanit përfiton ulje të dënimit nga gjykimi i shkurtuar, ndaj vitet e burgut për të zbresin në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.701Z

Kërcënimi i profesorëve, Tahiri: Dëshmova për detyrën time

E ndërsa Kuvendi votoi një ditë më parë shkarkimin e tij si Ministër i Brendshëm, Saimir Tahiri sot iu drejtua Prokurorisë për Krime të Rënda për tu marrë në pyetje lidhur me kërcënimet e prokurororëve. Pasi doli nga Prokuroria e Krimeve të Rënda deklaroi se kishte dëshmuar lidhu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama