Rezultate te kerkimit per termin: +Eneda +Tarifa

Meta: total 224 / total_found 224 / time 0.000 / keyword[0] eneda / docs[0] 263 / hits[0] 542 / keyword[1] tarifa / docs[1] 5653 / hits[1] 9436 /
Sia ndien për gjyqin, Tahiri rrëmben mikrofonin dhe e djeg në Bllok (VIDEO)
  • 2019-04-06

Sia ndien për gjyqin, Tahiri rrëmben mikrofonin dhe e djeg në Bllok (VIDEO)

Pasionin për muzikën e ka shfaqur edhe kur ka qenë në qendër të akuzave për trafik ndërkombëtar droge me kushërinjtë e tij Habilajt nga Vlora, por tashmë Saimir Tahiri duket se është afirmuar si këngëtar i vërtetë në zonën e ish-bllokut. Ish-ministri i Brendshëm ka kaluar mbrëm

Momentet më pikante nga festa në Tiranë për Ditën e Verës (Foto)
  • 2018-03-15

Momentet më pikante nga festa në Tiranë për Ditën e Verës (Foto)

Tirana u kthye sot në qendrën e festimeve të Ditës së Verës. Mijëra qytetarë të të gjitha moshave iu bashkuan aktiviteteve të shumta festive të organizuara nga ana e Bashkisë së Tiranës që nisën që në orët e para të ditës. Ndërsa vet kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Ve

Dita e Verës, axhenda e aktiviteteve festive në Tiranë
  • 2018-03-14

Dita e Verës, axhenda e aktiviteteve festive në Tiranë

Tirana është bërë gati për të festuar Ditën e Verës. Në kryeqytet do të organizohen një sërë aktivitetesh festive nga Bashkia, të cilat nisin që herët dhe mbarojnë në mbrëmje vonë. PROGRAMI DITA E VERËS Ora 09:00   Muzikë me DJ tek Liqeni Artificial (hyrja e digës). Ora 10:

Dita e Verës, Bashkia publikon axhendën e festimeve
  • 2018-03-10

Dita e Verës, Bashkia publikon axhendën e festimeve

Bashkia e Tiranës ka organizuar një sërë aktivitetesh që do të zgjasin gjatë gjithë ditës me rastin e Ditës së Verës. Parku i Liqenit Artificial pritet që të jetë një nga destinacionet kryesore të qytetarëve të Tiranës. Varka dhe kanoe për argëtim, aktivitete sportive, panair

No Pic available
  • 2017-04-10

#ShqipëriaPaArmë, 9 personazhe VIP mbështesin kauzën

Çfarë i bashkon aktorë të teatrit si Laert Vasili, Elia Zaharia, Ledion Zoi, me këngëtare si Julka Dhamo dhe Eneda Tarifa, aktivistë si Ened Mato dhe njeriun e letrave Erion Kristo, prezantues si Ardit Roshi dhe Arjon Muça?  Të qenit shqiptarë, besimi tek vetja për ti zgjidhur konfli

No Pic available
  • 2016-12-31

VITI I RI/ farë do të shikoni në ekranet kryesore gjatë ditëve të festave

Këtë vit do të jetë më e vështirë të vendosim se në cilin ekran duhet të stacionohemi. Stafet e katër televizoneve kryesore shqiptare, janë përkushtuar maksimalisht për të vjedhur sa më shumë teleshikues e konkurrenca është e fortë. Vizion Plus, Klan, TVSH e Top Channel si kulmin

No Pic available
  • 2016-12-28

Kaloni ndërrimin e viteve në Hotel Sheraton

Hotel Sheraton Tirana ka përgatitur një festë speciale për klientët e tij për të kaluar sa më këndshëm festat e fundvitit. Ndërsa mbrëmja artistike është në dorën e Elton Dedës, Eneda Tarifës dhe miqëve të tyre, ku të gjithë do të gjejnë veten me muzikën që preferojnë. Ele