Rezultate te kerkimit per termin: +Enes +Deari

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.480Z

Ktu fest 2016: Tinka Kurti, aktorja 85-vjeçare çon në këmbë Strugën

Biseda me Tinka Kurtin gjithmonë merr një natyrë epike: plot energji, forcë dhe vullnet për të treguar historitë e jetës. Në Shqipëri aktorja 85-vjeçare nuk zë ekranet, por është mit. Në Kosovë çmohet më shumë se në çdo trevë shqiptare, deri në takimet e befasishme të "Tinka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama