Rezultate te kerkimit per termin: +Engjllin

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] engjllin / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2010-08-28

Nënë Tereza më tha: Kurrë nuk u zemërova me Shqipërinë

Jemi këtu për të nderuar së bashku me të gjithë shqiptarët, por edhe me mbarë njerëzimin, gruan më të shquar të kohërave moderne, nderin e kombit shqiptar, nobelisten Nënë Tereza, në 100-vjetorin e lindjes së saj. Sot shqiptarët kudo që janë, përkulen me nderimin dhe mirënjohje