Rezultate te kerkimit per termin: +Eni +Ko

Total: 45
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.428Z

Eni Koçi zëvendëson Noizyn me Stressin

Këngëtarja Eni Koçi nuk e ngatërron jetën private me karrierën muzikore. E njohur për bashkëpunimet me reperin Noizy, Eni e ka zëvendësuar këtë të fundit pikërisht me rivalin e tij, me reperin Stressi. AdPlatformZone = {id: "8bc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.352Z

Ja si duket Eni Koçi natyrale (Foto)

Këngëtarja shqiptare Eni Koçi ka postuar një fotografi në të cilën shihet bukuria e saj natyrale. Eni, përmes asaj fotografie ka dëshmuar se ka sy ngjyrë shum të bukur dhe bukuria e saj nuk dallon shumë nga ajo kur është e grimu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.559Z

Kush është motivi i Eni Koçit?

Këngëtarja e re shqiptare Eni Koçi sapo ka përfunduar shkollën e mesme. Ajo, ka treguar se ndihet mirë me suksesin e arritur në shkollë. E, më sa duket Enin e ndjekin sukseset, pasi ajo është mjaftë e kërkuar dhe e pëlqyer edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.046Z

Fluturon, fluturon Eni Koçi (Foto/Video)

Eni Koçi shquhet për zërin e saj të ëmbël ashtu si edhe për bukurinë. Ajo ka një kohë prej që nuk është parë me ndonjë projekt të ri muzikor, por ajo është shumë e kujdesshme me rrjete sociale përme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.117Z

Ja si dukeshin para 4 viteve Greta dhe Eni Koçi (Foto)

Që të dyja janë të njohura në skenën muzikore shqiptare dhe tejet të kërkuara, fjala është për Greta dhe Eni Koçin të cilat së fundmi kanë publikuar një foto në të cilën shihen të përqafuara dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.326Z

Zhvishet edhe Eni

Po përhapet si "epidemi" zhveshja e vajzave te showbizz. Ishte Nora Istrefi që zgjodhi të shfaqej kështu në klipin e saj të fundit e tani edhe Eni Koçi. Është edhe Bleona Qerreti po për këtë të fundit do të çudi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.920Z

Eni s’pyet për paragjykimin e Greta Koçit, zhvishet nudo

Motra janë, por shoqe s’janë. Fjala është për këngëtaret Greta dhe Eni Koçi. Kështu, pas deklarimit të Gretës në media se është kundër zhveshjeve në klipe, motra e saj më e vogël Eni e ka thy er kë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama