Rezultate te kerkimit per termin: +Eni +Koci

Total: 44
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.421Z

Eni Koci zevendeson Noizyn me Stressin

0 brbr brbrKengetarja Eni Koci nuk e ngaterron jeten private me karrieren muzikorebrbr brbrE njohur per b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.930Z

Ja cfare vesh Eni Koci

var fbShare url httpvizionplusalja-cfare-vesh-eni-kocisize smallbrbrAjo ka lene paksa pas dore muziken per tju dedikuar studimeve per mjekesi jashte Shqiperise Kengatarja Eni Koci eshte gjate gjithe kohes aktive ne rrjetet sociale dhe fansat e saj mesojne se cfare ndodh me kengetaren e tyre te pref

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.930Z

Eni Koci apo Rihana, vlerësojeni vet?! (Video)

Këngëtarja Eni Koci nuk është vetëm njëra ndër femrat më seksi dhe të bukura. Ajo njihet gjithashtu edhe për vokalin e saj të mrekullueshëm. E për të ua përkujtuar atë, Eni ka postuar edhe video në llogarinë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.716Z

Eni Koci dhe Noizy sjellin videon e re

Kane sjelle me ne fund videoklipin e tyre me te ri. Kenga me e re reperit Noizy dhe kengetares Eni Koci mban titullin Je gjithcka dhe si fillim ka marre shume komente pozitive. Klipi ka nje fabul dashurie qe lihet ne mes dhe ne kete rast eshte mashkulli ai qe iken. Kenga ne audio ka qene mjaft e de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.580Z

Noizy dhe Eni Koci me nje videoklip te ri per 14 shkurt

Nuk ka kaluar ende nje vit nga bashkepunimi i tyre i pare kur reperi shqiptar Noizy dhe kengetarja Eni Koci do te sjellin nje tjeter kenge. Je gjithcka titullohet kenga me e re e Noizyt dhe Eni Kocit e cila do te shoqerohet edhe me nje videoklip. Videoklipi do te prezantohet per here te pare ne 14 s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.884Z

Eni Koci vjen me një duet

Me sa duket para sezonit veror, Eni Koci ka vendosur të surprizojë publikun e saj me një këngë të re. Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja në faqen zyrtare në face book, ku ka theksuar se po punon për një pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.685Z

Me kë e ka Eni Koci? (Foto)

Këngëtarja nga Shqipëria Eni Koci tashmë ka një kohë të gjatë që nuk është parë në skenën shqiptare. Eni, që është motra e Greta Kocit ka postuar një fotografi në rrjetin e saj Instagram me një mbishk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama