Rezultate te kerkimit per termin: +Eni +Vasili

Total: 376
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.404Z

Xhisiela, Eni Vasili: Vajza ishte detyruar të mos thoshte të vërtetën

Gazetarja Eni Vasili, nga studioja e emisionit Open, iu kthye sërish intervistës së saj me Xhisiela Malokun, duke thënë se është normale që një intervistë e tillë të ngjallte polemika dhe se e priste diçka të tillë. Intervista e Xhisiela Malokut ngjalli polemika dhe është mjaft norm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.568Z

Video: Rama gentleman, përkulje dhe puthje gazetares Eni Vasili

Shfaqjen e parë për vitin 2016 Rama e ka bërë tek "Studio e Hapur". Rama ka kaluar pritshmëritë me gjestin e tij prej një gentleman-i të vërtetë pas shuarjes së dritave, ku kryeministri përkulet dhe i puth dorën Eni Vasilit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.783Z

Xhentëlmen apo arrogant? Sonila Meço dhe Eni Vasili vlerësojnë Ramën

E kemi parë në të dyja pozicionet përballë femrave: arrogant, por edhe xhentëlmen. Këto ditët e fundit, mediat kanë publikuar dy raste, kur kryeministri Edi Rama i ofron çadrën e tij një gazetareje, apo kur i puth dorën prezantueses Eni Vasili. Por si është sjellja e Ramës përkun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.172Z

Eni Vasili: Më është dashur psikolog të përballoj tronditjen

"Jetë koti, kam jetuar kot... Nga burgu i shtëpisë u futa në burgun e shtetit...". Këto ishin disa nga thëniet tronditëse të disa prej grave që vuajnë dënimin për krimin e vrasjes. Thënie të shkëputura nga 10 intervista të realizuara nga gazetarja Eni Vasili, mbledhur nën një titu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.273Z

Hashashi mberrin ne studio televizive ja si e nis Eni Vasili Studio e Hapur VIDEO

Gazetarja dhe moderatorja Eni Vasili e ka hapur ndryshe emisionin e saj te mbremjes Studio e hapur ne News 24br br Mbremjen e sotme ajo u shfaq ne nisje te emisionit me nje bime kanabisi ne duarbr br Per fate te keq shumekush e mendon tashme se eshte nje biznes edhe pse eshte i jashteligjshem ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.395Z

Kryeministri Berisha sot në Studio e Hapur. Intervistë me gazetaren Eni Vasili

Kryeministri Sali Berisha, menjëhere pas kthimit nga Brukseli, rrëfehet direkt në emisionin “Studio e Hapur” sonte në mbrëmje në ora 20:00, në një intervistë me gazetaren Eni Vasili. çfare u tha në bisedimet me dyer të mbyllura me liderët evropianë për vizat, anëtarësimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.398Z

Intervista e Xhisielës në Open, Vasili: E pamanipuluar dhe profesionale!

Eni Vasili, në emisionin e saj Open, hodhi poshtë deklaratat e Xhisiela Malokut, e cila në një studio tjetër televizive është shprehur se rrëfimi i saj për Top Channel është i manipuluar. Unë jam përpjekur të bëj një intervistë profesionale dhe të bëja pyetje që nuk ju bënë nga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama