Rezultate te kerkimit per termin: +Eni

Total: 1629
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.326Z

Zhvishet edhe Eni

Po përhapet si "epidemi" zhveshja e vajzave te showbizz. Ishte Nora Istrefi që zgjodhi të shfaqej kështu në klipin e saj të fundit e tani edhe Eni Koçi. Është edhe Bleona Qerreti po për këtë të fundit do të çudi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.528Z

Pse i refuzon Eni ofertat ?

Tiranë, 5 gusht - Pas lançimit të saj në tregun muzikor shqiptar, me dhjetëra diskoteka kanë kërkuar që këngëtarja simpatike Eni Koçi të jetë pjesë e mbrëmjeve të tyre me performancat e saj “live”. Por, pavarësisht kësaj, Eni i ka refuzuar pothuajse të gjitha ofertat q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.236Z

Propozim për martesë Eni Koçit?

Eni Koçi ka marrë një propozim për martesë nga një djalë që mendohet të jetë i dashuri i saj. Këngëtarja e bëri të ditur lajmin përmes një fotoje të postuar në llogarinë e saj në Instagram, përkrahë të cilës shkruan #Momentslikethis #love#surprise. Nuk dihet nëse Eni i ka th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.930Z

Ja cfare vesh Eni Koci

var fbShare url httpvizionplusalja-cfare-vesh-eni-kocisize smallbrbrAjo ka lene paksa pas dore muziken per tju dedikuar studimeve per mjekesi jashte Shqiperise Kengatarja Eni Koci eshte gjate gjithe kohes aktive ne rrjetet sociale dhe fansat e saj mesojne se cfare ndodh me kengetaren e tyre te pref

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.421Z

Eni Koci zevendeson Noizyn me Stressin

0 brbr brbrKengetarja Eni Koci nuk e ngaterron jeten private me karrieren muzikorebrbr brbrE njohur per b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.244Z

Mos fustanin Eni! FOTO

Transmetuar më 08.06.2016 - 19:29 Moderatorja e njohur e rubrikës “Shihemi në gjyq”, bëhet shënjestër e “policëve të modës”, teksa shfaqet në këtë fotografi postuar tek faqja e saj e Instagram-it,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.356Z

Kurre nuk e keni pare Eni Kocin keshtu8230

var fbShare url httpvizionplusalkurre-nuk-e-keni-pare-eni-kocin-keshtusize smallbrbrU shfaq ne moshe fare te vogel per publikun shqiptar si kengetare duke dashur te ece ne gjurmet e motres se saj me te madhe Eni Koci sot eshte nje nga vajzat me joshese dhe simpatike te showbiz ne Shqiperi Duke ndje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama