Rezultate te kerkimit per termin: +Enjte

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.062Z

Vazhdojnë shirat, dita e enjte, përmirësime

Dita e sotme do të vijojë me vranësira e reshje shiu të karakterit lokal të cilat në pjesën e dytë të ditës do të përfshijnë gjithë vendin. Deri në mesditë, pjesa më e madhe e territorit do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të lehta, përjashtim bën Jugu i Shqipërisë k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.062Z

Arvizu bashkebisedim me qytetaret diten e enjte nepermjet Facebook

pAmbasadori amerikan ne vendin tone do te zhvilloje diten e enjte nje bashkebisedim me qytetaret ne lidhje me angazhimin e tyre ne zgjedhjet e ardhshme Bashkebisedimi do te zhvillohet ne rrjetin social Facebook ku qytetaret do ti drejtojne pyetje dhe vete ambasadori Aleksander Arvizu do ti pergjigje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.248Z

Topalli: Seancat, tani vetem diten e enjte

Per nje kohe te pacaktuar, seanca parlamentare do te jene vetem diten e enjte. Kete e ka bere te ditur dje, kryetarja e Kuvendit, Topalli, teksa tha se Konferenca e Kryetareve, pasi ka verejtur se ne javen e kaluar, se bashku me ndryshimet ne buxhetin e shtetit ka kaluar dhe paketa fiskale, e cila p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.009Z

Kuvendi shtyn seancën e ditës së enjte

Kuvendi i Shqipërisë njoftoi shtyrjen e seancës së ditës së enjte. Ky lajm konfirmohet për “Ora News” nga burime zyrtare të Parlamentit. Ndërkaq, mësohet se mos zhvillimi i seancës plenare, vjen pasi deputetët janë t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:47.281Z

Erion Veliaj betohet si kryetar i Bashkisë së Tiranës këtë të enjte

Erion Veliaj këtë të enjte do të bëj betimin në detyrën e tij të re si kryebashkiak i Tiranës. Pas betimit, i cili është caktuar në mbledhjen e parë të Këshillit Bashkiak, Veliaj do të nisë  menjëherë punën. Kryebashkiaku i ri i Tiranës, i zgjedhur me votat e qytetarëve më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.435Z

Çfarë parashikojnë meteorologët gjatë ditës së enjte

Shirat e shumtë që kanë rënë gjatë ditës së sotme pritet të ndalen gjatë ditës së enjte. Sipas Meteoalb, parashikohet që gjatë ditës së nesërme të ketë kthjellime dhe kjo do të shoqërohet me rënie temperaturash. /Ora News/   Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.257Z

Cana do t’i rikthehet Marsejës ditën e enjte

Marsejë - Lorik Cana do të jetë i gatshëm për Olimipikun e Marsejës ditën e enjte në përballjen me Tuenten për Kupën Uefa. Futbollisti kosovar qëndron jashtë fushave që prej dy muajsh, për shkak të një dëmtimi të pësuar në gjurin e djathtë. Trajneri i Marsejës, Erik Gerets

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama