Rezultate te kerkimit per termin: +Enkeleasit

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] enkeleasit / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2009-04-12

Shqipëria gjithmonë pro traktateve ushtarake

Nga Pirro PRIFTI* Dëshira e madhe si e politikanëve shqiptarë ashtu dhe e popullatës që ka zgjedhur këta politikanë ishte dhe mbetet për tu futur në NATO si forcë aktive. Kjo u realizua më në fund dhe është meritë e të dy krahëve të politikës, por duhet shpjeguar që PS ashtu siç