Rezultate te kerkimit per termin: +Enkelejd +Alibaj

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.674Z

Alibeaj: Rama, strumbullari kryesor i korrupsionit

30/08/2010 Akuza e PD-së Deputet i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, deklaroi dje se do të mbështesë nismën ligjore për ndryshimin e ligjit të deklarimit të pasurive, duke u dhënë të drejtë institucioneve të hetojnë dhe për partnerët e zyrtarëve. Nga ana tjetër ai i ka kërk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.662Z

Alibeaj: Rama të dal nga kutia e Leprit, të flasë për ndryshimin e ligjit për partnerët

Tiranë, 29 gusht, NOA Deputet i Partisë Demokratike Enkelejd Alibeaj ka deklaruar sot se do të mbështes nismën ligjor për ndryshimin e ligjit të deklarimit të pasurive, duke u dhënë të drejtë institucioneve të hetojnë dhe për partnerët e zyrtarëve. Nga ana tjetër ai i ka k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.020Z

Ekstradimi i Seitit, PD thërret në interpelancë ministren Gjonaj

Partia Demokratike ka vendosur të thërrasë në një interpelancë urgjente ministren e Drejtësisë, Etilda Gjonaj për ekstradimin e Nezar Seitit. Në një dalje për mediat nga selia blu, deputeti Enkelejd Alibaj tha se Nezar Seiti u rrëmbye nga shteti ditën kur do tregonte gjithçka për Tah

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama