Rezultate te kerkimit per termin: +Enkelejd +Alibeaj

Total: 2891
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.570Z

Arrestimi në Gjermani, reagon vëllai i Enkelejd Alibeaj

Pas lajmit për arrestimin e vëllait të Enkelejd Alibeajt, kreut të Departamentit të Rendit dhe Sigurisë në PD, nga policia gjermane me akuzën e vjedhjes me armë, Taulanti ka sqaruar të vërtetën në një prononcim marrë nga Panorama Online. Kontaktuar me telefon, Taulant Alibeaj ka he

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.237Z

Enkelejd Alibeaj kandidati i PD-së për Fierin?

Partia Demokratike duket se do të shpallë kandidat të saj për Bashkinë e  Fierit, ish-deputetin Enkelejd Alibeaj. Aliebaj para pak kohësh ishte në qendër të vëmendjes mediatike për shkak të përplasjeve me PD-në , pasi u caktua si personi që do të udhëhiqte fushatën në Memaliaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.560Z

Enkelejd Alibeaj: Procesi i qetë, me kërcitje të vogla

Kandidati i PD për bashkinë e Fierit Enkelejd Alibeaj tha se procesi i votimit në përgjithësi ka qenë i qetë, duke pasur herë pas herë kërcitjë të vogla, duke iu referuar këtu rasteve të presionit sic i quajti Alibeaj të pushtetit tek një pjesë e votuesve. Enkelejd Alibeaj: Proces i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.935Z

"Largoni ministrin Enkelejd Alibeaj"

Ashtu siç edhe kishin paralajmëruar familjarët e juristes Rudina Murataj, e cila ka paditur për fyerje ministrin e Drejtësisë dhe drejtuesen e Shkollës së Magjistraturës nuk kanë pushuar përpjekjet e tyre për të gjetur atë që ata e konsiderojnë të drejtën e tyre. Kësaj radhe, fami

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.808Z

Enkelejd Alibeaj: Hyrje-daljet nga Kuvendi, opozita po asfiksohet politikisht

Trajtimi me kohë të pjesshme i Kuvendit të Shqipërisë nga deputetët e opozitës, konsiderohet nga Partia Demokratike dhe mazhoranca një strategji mirëfillti e dështuar e cila po e çon këtë krah politik drejt një asfiksie të plotë. Deputeti demokrat Enkelejd Alibeaj tha se vendimi i op

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.779Z

Furtunë përjashtimesh në PD-në e Fierit. Enkelejd Alibeaj shkarkon drejtuesit e partisë

Humbja e Bashkisë së Fierit është shoqëruar me një furtunë përjashtimesh në PD-në e Fierit. Me urdhër të kandidatit humbës Enkelejd Alibeaj janë shkakruar nga detyra disa nga funksionarët e demokratë të degës së Fierit . Të shkarkuarit janë: Mira Caushi, kryetare e gruas së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.196Z

Gent Strazimiri: Lajmi për vëllain e Enkelejd Alibeaj është i vërtetë

Deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri, ka thënë se lajmi për arrestimin e vëllait të Enkeljd Alibeaj është i vërtetë. I ftuar në emisionin Fakt të gazetarit Çim Peka, deputeti  Strazimiri tha se po të kishte qenë sajesë do ta kishin bërë për dikë tjetër. Ai ka konf

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama