Rezultate te kerkimit per termin: +Enkelejda +Borakaj

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] enkelejda / docs[0] 977 / hits[0] 1629 / keyword[1] borakaj / docs[1] 39 / hits[1] 57 /
No Pic available
  • 2010-11-25

Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi i njohjes se diplomes se fituar jashte vendit ka perfunduar. Tashme kandidateve qe iu eshte ekuivalentuar diploma e