Rezultate te kerkimit per termin: +Eno +Popi

Meta: total 56 / total_found 56 / time 0.000 / keyword[0] eno / docs[0] 2049 / hits[0] 2895 / keyword[1] popi / docs[1] 213 / hits[1] 294 /
Ligji për Arsimin e Lartë, 51 pedagogë kërkojnë shfuqizimin
  • 2018-12-23

Ligji për Arsimin e Lartë, 51 pedagogë kërkojnë shfuqizimin

Pas Fakultetit të Shkencave Sociale, 51 pedagogë të Fakultetit të Filologjisë kanë nënshkruar një peticion për shfuqizimin e ligjit të Arsimit të Lartë. “Në vijim të qëndrimit mbështetës ndaj protestës së studentëve dhe kërkesave të tyre legjitime, ne, pedagogët e Fakult

Pranverë në Top Channel; Sezoni i ri me numrin më të madh të programeve të reja
  • 2018-09-10

Pranverë në Top Channel; Sezoni i ri me numrin më të madh të programeve të reja

Top Channel nisi sezonin e ri televiziv me paketën më të madhe të programeve të reja, por edhe atyre ekzistuese. Plot 25 produksione, një pjesë e të cilave kanë nisur transmetimit tashmë e të tjerat janë në orët e fundit të përgatitjes së premierave. Denis Dyrnjaja po sjell çdo di

No Pic available
  • 2016-12-22

Paga e 13-të dhe shpërblimet në bazë të performancës, jo për populizëm

Themeluesi i  kompanisë së punësimeve dhe trajnimeve The Headhuhter sh.p.k, Elton Ilirjani, i ftuar në emisionin e mëngjesit Wake Up në Top Channel, ku ishin të pranishëm edhe zv. Ministri i Financave Ervin Mete, si dhe kreu i Konfederatës së Sindikatave të Shqipërisë Kol Nikollaj, fol

Mustafa Nano lexon për të rinjtë pasazhe nga Selam Alekum Baba
  • 2016-09-30

Mustafa Nano lexon për të rinjtë pasazhe nga Selam Alekum Baba

Tirana lexon. Kryeqyteti përgjatë dy ditëve përfshihet nga një maratonë leximesh Një libër është gjithnjë zgjedhja më e mirë. Nën këtë moto IDMC (Instituti për Demokraci, Media & Kulturë), me mbështetjen e Ministrisë së Kulturës përgjatë dy ditëve organizoi maratonën e

No Pic available
  • 2016-09-22

Alban Hoxha: Çiljeta, tifozja ime më e zjarrtë!

Prej shumë kohësh flitet për një lidhje dashurie midis këngëtares seksi Çiljeta dhe portierit të Partizanit Alban Hoxha. Tashmë nuk ka më dyshime! Pas fotos së djeshme në Instagram, ku Çiljeta i drejtohej Albanit me fjalët Dashuria ime, sot ka folur edhe Albani. Në një intervistë

Lidhje me Çiljetën? Ajo që thotë Alban Hoxha befason
  • 2016-09-22

Lidhje me Çiljetën? Ajo që thotë Alban Hoxha befason

Transmetuar më 22.09.2016 - 11:25 Prej shumë kohësh flitet për një lidhje dashurie midis këngëtares seksi Çiljeta Xhilaga dhe portierit të Partizanit Alban Hoxha. Tashmë duket se nuk ka më dyshime! Pas fotos së djeshme

No Pic available
  • 2016-07-22

Eno Popi shuan heshtjen, flet për largimin nga Top Channel

Thashethemet për braktisje të emisionit tashmë i ka dhënë fund një herë e mirë Eno Popi, ndonëse prej kohësh po spekulohej se ai do të dorëhiqej. Por moderatori i Wake up në Top Channel, Eno Popi, ka mohuar zërat për një braktisje të mundshme të ketij programi. Do të jem gjithë k