Rezultate te kerkimit per termin: +Enver +Bajri

Total: 10
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.594Z

Arrestohet në Spanjë koka e grupit Bajri nga Shkodra (EMRI)

Koka e kreut të grupit kriminal Bajri nga Shkodra është arrestuar në Spanjë dhe lajmin e njofton Policia e Shtetit Enver Bajri është ndaluar në një operacion të përbashkët të uniformave blu me Policinë Spanjolle dhe Policinë Italiane. Është arritur të ndalohet pak minuta më parë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.289Z

Publikohen pamjet e arrestimit të bandës Bajri

Policia e Shtetit ka publikuar momentet nga ndërhyrja për arrestimin e bandës së Bajrit, që u finalizua me kapjen e 11 personave. Në videon në fjalë shihet se si forca të mëdha policore, zbarkojnë në qytetin verior, ku kapin në flagrancë të arrestuarit, pjesë e bandës ku koka e grup

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.331Z

Grupi Bajri, gjykata lë në burg gjashtë prej të arrestuarve

Nën shoqërinë e policëve të maskuar, të dyshuarit si anëtarë të grupit Bajri, dolën nga Gjykata e Krimeve të Rënda me rikonfirmimin e masës së sigurisë arrest me burg. Gjashtë nga 11 të arrestuarit e operacionit Oaz u njohën me akuzat e Prokurorisë që i dyshon ata për krime t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.330Z

Truri i grupit Bajri në arrati, mediat belge i bëjnë jehonë operacionit

Megjithëse grupi kriminal Bajri u godit, i ashtuquajturi truri i tyre vijon të jetë ende në arrati. Bëhet fjalë për Enver Bajrin, 45-vjeçarin për të cilin gjithashtu gjykata e krimeve të rënda ka caktuar masën e sigurisë arrest me burg. Sipas burimeve policore dyshohet se Enver Bajri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.328Z

Truri i grupit Bajri në arrati, mediat në Belgjikë i bëjnë jehonë operacionit

Megjithëse grupi kriminal Bajri u godit, i ashtuquajturi truri i tyre vijon të jetë ende në arrati. Bëhet fjalë për Enver Bajrin, 45-vjeçarin për të cilin gjithashtu gjykata e krimeve të rënda ka caktuar masën e sigurisë arrest me burg. Sipas burimeve policore dyshohet se Enver Bajri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.968Z

Pjesë e grupit Bajri/ Arrestohet boksieri i Vllaznisë, i bllokohet BMW-ja luksoze (Foto)

Policia ka arrestuar një tjetër anëtar të grupit ‘Bajri’,  i cili ishte shpallur në kërkim prej shtatorit të vitit të kaluar. Ai është boksieri i Vllaznisë, Nelson Hysa 35-vjeç. Hysa akuzohet për disa vepra penale si pjesëmarrje në organizata kriminale, grup i struktur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.331Z

Ndodhet në arrati, publikohet fotoja e kreut të grupit të Bajrajve

Policia ka bërë publike një foto të Enver Bajrit, 45 vjeçari i cilësuar si kreu i grupit kriminal më të rrezikshëm në Shkodër, arriti ti shpëtojë arrestimit dhe është shpallur në kërkim. Ai dyshohet se fshihet në Belgjikë, ku ka qëndruar me kohë të plotë vitet e fundit dhe ng

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama