Rezultate te kerkimit per termin: +Eprsia

Meta: total 6 / total_found 6 / time 0.000 / keyword[0] eprsia / docs[0] 6 / hits[0] 6 /
Derbi i Milanos kuqezinjte mundin Interin. Ruajne kryesimin
  • 2010-11-15

Derbi i Milanos kuqezinjte mundin Interin. Ruajne kryesimin

Nje gol i Zlatan Ibrahimovic i ka dhuruar Milanit fitoren ne derbin kunder rivaleve te perjetshem te Interit duke i lejuar skuadres kuqezi te vazhdoje kryesimin ne kampionatin italian te futbollit Seria A. Milan do te niste shume shpejt ndeshjen dhe do ti afrohej golit te avantazhit qe ne minutat e

No Pic available
  • 2010-07-11

Ne, 3 gladioatoret e fushës së gjelbër

Nëse dy vjet më parë, ato mund të mbanin flokë të shkurtra apo vishnin vetëm tuta sportive, tani që janë profesioniste, e kanë kuptuar se përtej lojës, janë po kaq sharmante sa femrat e tjera, kjo ndoshta është arsyeja e vërtetë që i bën ato të ndihen vërtet futbolliste seksi...

No Pic available
  • 2010-04-11

Pushtimi i Shqipërisë, reportazh i rrallë i një reviste franceze

Zbulohet kopertina e revistës "Match" për dasmën e mbretit Zog Uaaaa!!! – ia bn kolegt e mi kur u tregova kopertinn e revists “Match” me fotografin e Mbretreshs Geraldin. Ajo aty sht me t vrtet e bukur. Reagimi i tyre nuk ishte shkaktuar vetm nga bu

No Pic available
  • 2010-04-08

NYT: Politikat bërthamore të Obamës

Presidenti Barack Obama ka folur qart rreth vizionit t tij pr nj bot pa arm brthamore. sht nj qllim i lart, q nuk do t arrihet gjat Presidencs s tij, madje as pr vite pas saj. Por, sht koh me rrezik, q ai po merr nj hap kaq t rndsishm pr tabotn t sigurt dhe pr ta forcuar kredibilitetin e vendit t

KQZ: PDK prin n 10 komuna, LDK 4, AAK 3
  • 2009-12-14

KQZ: PDK prin n 10 komuna, LDK 4, AAK 3

Komisioni Qendror Zgjedhor ka publikuar rezultatet preliminare t balotazhit pr kryetar n 21 komuna t Kosovs, sipas t cilave Partia Demokratike e Kosovs ka fituar n 10 komuna, Lidhja Demokratike e Kosovs ka fituar n 4 komuna, Aleanca pr Ardhmrin e Kosovs ka fituar n 3 komuna, SLS n 1 komun dhe Refki

No Pic available
  • 2008-11-01

Histori me bankomat

I kisha kryer t gjitha veprimet, shpejt e sakt. Komanda ishte dhn, madje monitori n ekran nxorri dhe shprehjen e njohur: Ju lutem prisni! Tani do t merrni parat tuaja. Dielli digjte pamshirshm n at ufm mesditore prej 44 gradsh dhe un, i zgrlaqur, gati n gjendje alivanie, prisja m kmb me dorn e shtri