Rezultate te kerkimit per termin: +Epo

Meta: total 1000 / total_found 1357 / time 0.000 / keyword[0] epo / docs[0] 1357 / hits[0] 1539 /
Keni bërë dashuri me Ramën?: Jemi puthur pa pështymë kaq!
  • 2019-04-09

Keni bërë dashuri me Ramën?: Jemi puthur pa pështymë kaq!

Nga Mimoza Ahmeti As unë nuk e dija deri atë mëngjes kur ra telefoni: Jam unë, tha ai, sot më 11°° te Lidhja e Shkrimtarëve. Kishte fytyrën e habisë natyrale dhe sytë e tij ishin dy flegra pas të cilave montohej në distancë inteligjenca, trupi i tij i mëndafshtë i pështjellë me

Batuta në Lezhë/ Rama i jep lule banorit: Bardh e kuq se ke votuar për LSI!
  • 2019-04-06

Batuta në Lezhë/ Rama i jep lule banorit: Bardh e kuq se ke votuar për LSI!

Ashtu si në çdo takim me qytetarët, kryeministri Edi Rama nuk i ka kursyer batutat as në Lezhë, ku inspektoi nisjen e punimeve për rrugën e Torovicës, të kthyer në një gangrenë që ua ka nxirë jetën banorëve për 25 vite me radhë. Shefi i qeverisë u prit me një buqetë me lule nga

Sekretet e hoteleve që (ndoshta) më mirë mos i zbuloni! 
  • 2019-03-12

Sekretet e hoteleve që (ndoshta) më mirë mos i zbuloni! 

A janë gjithmonë çarçafët të pastër? Ja cilat janë sekretet që hotelet nuk duan që ju ti dini Cili është objekti më i pistë në një dhomë hoteli, ai që do të ishte më mirë të mos e preknit me dorë? A janë vërtet të gjitha dhomat e ezauruara? Çfarë ndodh me takëmet? Nëse

No Pic available
  • 2019-03-04

Deputeti demokrat sulmon ashpër PD-LSI: Aleancë qelbësirash, më vjen për të vjellë

Nëpërmjet një postimi në Facebook, deputeti demokrat Mylsim Murrizi shpreh mllefin ndaj atyre që e kanë kritikuar pas vendimit për të mos lënë mandatin e deputetit. Tashmë i përjashtuar nga të gjitha funksionet në Partinë Demokratike, Murrizi shpërthen në të shara ndaj ish-kolegë

Skandal/ Shkolla kthehet në lokal për dasmat dhe ceremonitë mortore (FOTO)
  • 2019-02-11

Skandal/ Shkolla kthehet në lokal për dasmat dhe ceremonitë mortore (FOTO)

Në Shkollën e Mesme të Bashkuar, në Gjergjovinë të Gramshit, shkurtohen orët e mësimit sa herë ka ceremoni mortore ose dasma në fshat. Drekat dhe darkat shtrohet në ambientet e brendshme të shkollës, duke u mohuar mësimin nxënësve. Drejtoresha e shkollës urdhëron shkurtimin e orëv

No Pic available
  • 2019-02-07

Përgjimet/ Jemi në aeroport, ja si trafikoheshin njerëz me pasaportat e BE

Disa ditë më parë  u finalizua operacioni Rruga e Gabuar, ku policia arrestoi mbi 30 persona, të akuzuar për trafik të qenieve njerëzore drejt BE-së, SHBA dhe Anglisë, por edhe për falsifikim të pasaportave të vendeve evropiane. Sot të tjera detaje nga dosja hetimore e këtij grupi kan

Akuza për biftekun e artë, Bayerni gjobit Frank Ribery!
  • 2019-01-07

Akuza për biftekun e artë, Bayerni gjobit Frank Ribery!

Polemika për një video të postuar në Twitter nga Franck Ribery, ku futbollisti i Bayern Munich ka përpara një biftek të mbuluar me ar, që kushton 300 euro, në një restorant të shefit turk Salt Bae në Dubai. Ishin të shumtë ata që e akuzuan futbollistin francez për mungesë respekti n