Rezultate te kerkimit per termin: +Epok

Total: 1911
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.266Z

Klan Kosova me epokë të re, super-ambient punues (Video)

Klan Kosova ka paralajmëruar se po hyjnë në një epokë të re. Drejtuesit e këtij televizioni kanë realizuar një video përmes së cilës njoftojnë shikuesit se nga data 3 nëntor do të zhvendosen në studio të reja. Ky t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.349Z

Top 11-shja më e mirë e epokës Ferguson

Ish sulmuesi fantastik i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer e ka zgjedhur formacionionin më të mirë në epokën e Ferguson. Solskajer, kampion aktual i Norvegjisë me skuadrën e Moldes ka zgjedhur formacionin e ëndrrave. Van Der Sar është vler&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.804Z

Erdogan pas fitores kërkon të nisë një epokë të re për vendin

TURQI- Kryeministri Recep Tayyip Erdogan, i zgjedhur dje president i Turqisë, ku zhvillohen për herë të parë presidenciale me votim popullor, dha një mesazh bashkimi duke deklaruar se kërkon të hapë një epokë të re, në një vend sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.272Z

Topi apel politikës: Jetojmë në epokën e ligjit, fund tensioneve

TIRANË- Menjëherë pas përfundimit të takimit me ambasadorët e SHBA, BE dhe OSBE, Presidenti Topi I bëri apel liderëve politikë të zbatojnë vetëm ligjin, pavarësisht bindjeve të tyre politike. Ligji është në themel t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.141Z

Si të mbrohen dialektet eshqipes në epokën e globalizmit

RIAS dhe Ministria e Kulturës kanë organizuar dje pasdite një ëorkshop me temën “Mbrojtja e dialekteve të gjuhës shqipe në epokën e globalizmit”.Bazuar në konventën e UNESCO të vitit 2003, ku “trashëgimia kulturore jo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.079Z

Tunel nëntokësor Skoci-Turqi në epokën e gurit?

BERLIN- Njerëzit në Epokën e Gurit kanë ndërtuar një rrjet të madh tunelesh nëntokësore nga Skocia deri në Turqi, pohon arkeologu gjerman Heinrich Kutch në librin e tij të ri. Kutch theksoi se faktet për ekzistencën e tuneleve jan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.879Z

Biznesi, epok

• Shum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama