Rezultate te kerkimit per termin: +Erdht

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.348Z

Lohan: Shqipëria ka bërë vetëm gjysmën e rrugës

Intervista Ambasadori i BE: Tentativa pr eurobondin nuk ishte gjja e duhur N mbyllje t mandatit t tij n Shqipri, ambasadori i Komisionit Europian n Tiran, Helmut Lohan, flet pr prshtypjet e tij mbi zhvillimet demokratike dhe rrugn e vendit ton drejt BE-s. N nj intervist t dhn pr Tv “Alsat&rdq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.421Z

Fjalët e fundit të Ndoc Gjetjes: Duhet rrit ndera grues!

Në bibliotekën modeste, gjetëm të fshehur librin e fundit, në dorëshkrim: Të krijosh duke Krishtëruar, mbresat pse po bëhej gati libri, bashkë me portretin e miqve “Duhet rrit ndera grues, sepse m ka nejt, nja aty, si furrik pule, te kambt”... fjalt e fundit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.840Z

Boboshtice digjen kurorat perkujtimore

01/11/2010Ceremonia per kujtimin e luftes italo-greke banoret pretendojne per nje ushtar grek te vrare Prej nje muaji banoret e shqetesuar u betonuan varret e te afermve paditen ne polici KORCE- Per here te pare organet e drejtesise dhe institucionet shteterore u vune ne levizje per gjithcka po ndo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama