Rezultate te kerkimit per termin: +Erdha

Meta: total 1000 / total_found 3515 / time 0.002 / keyword[0] erdha / docs[0] 3515 / hits[0] 4073 /
Lleshaj: Ja pse ndodhi vrasja në Shkodër, qytetarët të mos tremben
  • 2019-03-30

Lleshaj: Ja pse ndodhi vrasja në Shkodër, qytetarët të mos tremben

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj deklaroi se nga Shkodra se qytetarët nuk duhet të kenë frikë, pasi policia po bën të pamundurën për identifikimin dhe kapjen e autorëve të vrasjes. Për ti dhënë një impuls te ri kemi vënë në policinë e Shkodrës Niko Brahimaj në vend të Veh

Skafisti i Balilit: Kush është biznesmeni që porosiste drogë nga Greqia
  • 2019-03-25

Skafisti i Balilit: Kush është biznesmeni që porosiste drogë nga Greqia

Skafisti i Klement Balilit, Petro Dalanaj një intervistë ekskluzive për gazetarin e Report Tv, Artan Hoxha zbulon emrin e personit që porositë për sasinë e kanabisit, që trafikoi drejt Greqisë.  Petro Dalanaj thotë se ai është Spiro Gira. Intervista e plotë e Petro Dalanajt për gazeta

Nga shtëpia me qira tek braktisja e familjes, jeta e re e Majlinda Bregut
  • 2019-03-25

Nga shtëpia me qira tek braktisja e familjes, jeta e re e Majlinda Bregut

Majlinda Bregu, ish-ministrja e Integrimit, aktualisht në rolin e  Sekretares së Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal ka treguar për jetën e saj personale në emisionin My Living në Vizion Plus.   Bregu ka treguar rreth jetesës së re në Sarajevë dhe qëndrimin lar

Oficeri fshin përgjimet për të mbrojtur prokurorin, i doli emri për ryshfet
  • 2019-03-11

Oficeri fshin përgjimet për të mbrojtur prokurorin, i doli emri për ryshfet

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës një tjetër skandal në drejtësi, ku një oficer i Policisë Gjyqësore ka fshirë me një të rënë të lapsit përgjimet, ku dilte emri i një prokurori se kishte marrë ryshfet. Në redaksinë e emisionit hulumtues u ankua sërish qytetarja Floresha K

U rrëmbye dhe u përdhunua në 97, rrëfimi tronditës i vajzës: Abuzuesi person me pushtet (Historia)
  • 2019-03-06

U rrëmbye dhe u përdhunua në 97, rrëfimi tronditës i vajzës: Abuzuesi person me pushtet (Historia)

Rrëfimi ekskluziv i një vajze, si u rrëmbye në vitin 1997 bashkë me fëmijë të tjerë. Ngjarja horror, si u mbajtën në një bodrum dhe më pas në pyll. E abuzuar seksualisht nga një person i njohur për të, të cilin e ka denoncuar në polici pasi arriti t’i shpëtonte grupit q

Top Story/ Varrezat katolike në Shkodër, miliona lekë për pak metra
  • 2019-03-06

Top Story/ Varrezat katolike në Shkodër, miliona lekë për pak metra

Tregtia me varret ka marrë përmasa të frikshme disa vite më parë në qytetin e Shkodrës. Këto janë varrezat katolike të Rrmajt. Ato janë shpallur monument kulture për vlerat historike dhe arkitekturore. Datojnë që në vitet 1600 dhe këtu prehen figura të njohura të kombit shqiptar. M

No Pic available
  • 2019-03-05

Operacion fshesa te Gjermania, 3 kampionë bote sdo grumbullohen më

E bujshme ajo që ndodh te Gjermania. Trajneri Joachim Low dhe menaxheri i kombëtares Oliver Bierhoff ishin sot të pranishëm në qëndrën stërvitore të Bayernit në Munich për të takuar nga afër Thomas Muller, Jerome Boateng dhe Mats Hummels. Low dhe Bierhoff u kanë komunikuar tre futbolli