Rezultate te kerkimit per termin: +Erdhi

Meta: total 1000 / total_found 42865 / time 0.018 / keyword[0] erdhi / docs[0] 42865 / hits[0] 51567 /
E vërteta e gjyqeve për dashurinë e Bujar Lakos. Si e sulmoi ish-e dashura
  • 2017-02-13

E vërteta e gjyqeve për dashurinë e Bujar Lakos. Si e sulmoi ish-e dashura

Klithmë nga qielli, nga shpirti, gjithë ajri më merr frymën, ka ikur Bujo! Lajm i dhimbshëm, therës, që ne miqtë, si dhe familja, e kemi të papërballueshëm. Ikja e Bujos ishte apeli më i fuqishëm për respektin ndaj artit të ekranit shqiptar. Secili nga ne do të dëshironte të ik

HISTORIA/ Origjina e errët e Ditës së Shën Valentinit: Festa që nisi me rrahje të grave
  • 2017-02-13

HISTORIA/ Origjina e errët e Ditës së Shën Valentinit: Festa që nisi me rrahje të grave

Dita e Shën Valentinit është një kohë për të festuar romancën, dashurinë e besnikërinë. Por origjina e këtij festivali me ëmbëlsira dhe perëndi dashurie është në fakt e errët, e përgjakshme dhe pakëz e ngatërruar Ndonëse askush nuk ka treguar me saktësi origjinën e saktë t

No Pic available
  • 2017-02-12

Fotografi i Clinton publikon albumin me foto te rralla

Hillary Clinton është një figurë publike që erdhi në pushtet para 24 viteve me zgjedhjen e bashkëshortit të saj. Edhe pse nuk i fitoi zgjedhjet e fundit kundër Trump, ajo ka jetuar për 8 vite në Shtëpinë e Bardhë si Zonjë e Parë. Robert McNeely kaloi 6 vite në familjen Clinton dhe a

Mitha Havari: Në listën e kandidatëve për vetingun, edhe gjykatësi i çmendur i komunizmit, që më dënoi me 16 vjet burg
  • 2017-02-12

Mitha Havari: Në listën e kandidatëve për vetingun, edhe gjykatësi i çmendur i komunizmit, që më dënoi me 16 vjet burg

Ish-drejtuesi i policisë, Mithat Havari, ka denoncuar një nga 191 kandidatët për të qenë pjesë e strukturave të vetingut. Bëhet fjalë për Artan Gjylbegun, që sipas Havarin ka qenë gjykatës në kohën e komunizmit dhe ka dënuar dhjetra persona, mes të cilëve edhe vetë atë. Ja

George Soros: Lidhja me PS në pushtet na prek besueshmërinë
  • 2017-02-12

George Soros: Lidhja me PS në pushtet na prek besueshmërinë

Misioni çerekshekullor i filantropistit me famë botërore, George Soros, në Shqipëri, është rrethuar gjithnjë me një mjegull misteri. Emri i miliarderit Soros, herë pas here, del nga nëndheu i politikës shqiptare, ndërsa teoritë konspirative dhe aludimet e artikuluara në adresë t

La Liga fitore e vuajtur e Real
  • 2017-02-12

La Liga fitore e vuajtur e Real

brbrReali nuk shkelqeu por arriti te fitonte ne javen e 22 te kampionatit spanjoll te futbollit duke mbajtur kryesimin perballe rivaleve te Barcelones Ne Pamplona skuadra e Zinedin Zidan fitoi 3-1 ndaj vendasve te Osasuna duke u ngjitur ne kuoten e 49 pikeve nje me shume se vendi i dyte por me dy nd

No Pic available
  • 2017-02-11

PD: Bashkë me dosjen e Kokalarit, Rama të hapë dhe të Havzi Nelës

Deputetja Vokshi e quajti hipokrizi propagandën e Kryeministrit me historitë e ish sigurimit të shtetit. Vokshi tha se Rama është pasardhës i atij regjimi dhe i kërkoi  të tregojë se kush firmosi për ekzekutimin  e poetit Havzi Nela. Vokshi: I bëj kërkesë Edi Ramës që bashk