Rezultate te kerkimit per termin: +Erdoganit

Total: 1061
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.452Z

Momenti i Erdoganit

Në vitin 2010, kryeministri i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, ishte njëri prej udhëheqësve më të adhuruar në mesin e arabëve. Profili i tij u forcua edhe më shumë gjatë Pranverës Arabe. Në shtetet, në të cilat të rinjtë u ngritën kundër tiranive të vjetra, shumë njerëz kanë th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.328Z

Jeniçerët e Erdoganit

Forca më e madhe goditëse në Kosovë janë jeniçerët e Erdoganit. Këtë fakt e di edhe shërbimi i fshehtë, e di policia, por sa janë të gatshëm nesër të përballën me ta, është çështje tjetër, ashtu sikurse është e diskutueshme pse lejuan armatën e jeniçerëve të forcohet. M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.805Z

Grekët: Rama, kukull e Erdoganit

Grekët nuk e kapërdijnë dot deklaratën e Edi Ramës, se Akropoli është shpëtuar nga një shqiptar. Mediat e këtij vendi vazhdojnë të sulmojnë kryeministrin shqiptar. Thepressroom.gr shkruan sot se Rama është kukulla politike e Rexhep Taip Erdogan. Autoritetet shqiptare provokuan duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.480Z

Të gjunjëzuar karshi Erdoganit

Nga Arbana Xharra   Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, pret vëllain e tij Rexhep Taip Erdogan, për ta përuruar terminalin e ri të Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës, i cili tashmë është në duart e kompanisë turke Limak Holding. Erdogan duket se është një politikan fin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.070Z

Marionetat shqiptare të Erdoganit

Nga Arbana Xharra Para disa vitesh kur kishte ardhur në Kosovë Reccep Tayyip Erdogan, në pritjen e tij nga Qeveria e Kosovës, në restorantin Gorenje, pjesëmarrësit kosovarë, kryesisht ministra, mbanin ujë dhe lëngje në duar. Me një përjashtim, madje të një zyrtareje qeveritare grua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.251Z

Vetëçmontimi i Erdoganit

Kryeministri turk, Rexhep Taip Erdogan, me siguri e kishte përfytyruar ndryshe bilancin e tij qeveritar në fund të vitit. Në vend të normave të rritjes, për t’ia patur zili, lirës së fortë dhe rëndësisë në rritje të Turqisë si fuqi rajonale, tashmë pyetja prej kohësh nuk ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.974Z

Vetecmontimi i Erdoganit

Transmetuar me 31122013 - 1734 Baha Gngr PUBLICITET Kush bie ne nje kenete ne natyre nuk duhet ne asnje menyre te perpiqet te shpetoje vet Perpjekja ka si pasoje zhytjen me thelle ne mocal dhe shpetimi behet edhe me i veshtire Erdogan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama