Rezultate te kerkimit per termin: +Ergi +Dini

Total: 75
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.949Z

Ergi Dini vjen me 'Morphine'(Premierë)

Fitoi spektaklin X Factor Albania vitin e kaluar. E me pjesëmarrjen në këtë show Ergi Dini tregoi se sa i talentuar është. Edhe pse kaloi 1 vit Ergi nuk lansoi asnjë këngë të re pasi po priste që në kohën e duhur ta lëshoj 'bombe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.678Z

Aksidenti tragjik në Bllok, zbardhet ekspertiza: Pse vdiqën Ergi Dini e Kejdi Halili

Mungesa e kaskave mbrojtëse u mori jetën dy të rinjve, që u përplasën me motor mbrëmjen e së hënës pranë Ambasadës Ruse në Tiranë. Përplasja e kokës në asfalt ka qenë fatale për këngëtarin Ergi Dini dhe mikun e tij që drejtonte motorin, Kejdi Halili. Ata kanë ndërruar jet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.581Z

Lamtumirë Ergi Dini! Këngëtari përcillet mes lotësh e dhimbjesh të familjarëve

Mes lotëve e dhimbjes të afërm, miq dhe bashkëpunëtorë i dhanë lamtumirën e fundit këngëtarit Ergi Dini, i cili u nda tragjikisht nga jeta në moshën 22 vjeçare. Shumë prej tyre në këtë ditë i kanë humbur fjalët, duke mos e besuar ende ndarjen me Ergin, me të cilin kishin parashi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.548Z

Ja si nis dita e Ergi Dini

Nuk e fillon ditën që me mëngjës. Por, fituesi i X Factor Albania 3, Ergi Dini, ndonëse me vonesë, ai di si ta nis atë. Ai ka postuar një fotografi në Instagram brenda se cilës shihet një pako me cigare të cilës ja kishte shoqëru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.580Z

Si ndodhi aksidenti qe i mori jeten kengetarit Ergi Dini dhe shokut te tij

Dalin detaje nga aksidenti fatal qe i mori jeten kengetarit 22- vjecar Ergi Dini dhe shokut te tij Kejdi Halili 21 vjecbr br Fituesi i spektaklit te talenteve X Factor Albania mbremjen e djeshme e hene rreth ores 2120 po udhetonin ne bulevardin Bajram Curri prane ures se Bllokut ne qender te Tiran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.403Z

Ja si do duket ‘Morphine’ nga Ergi Dini (Video)

E ka realizuar këngën e tij të parë që do ta quaj ‘Morphine’. Fituesi i X Factor Albania 2014, Ergi Dini i ka përfunduar edhe xhirimet e klipit. Ndërsa krejt çka ka punuar pritet të shihet të shtunën kur do të lansohet ky kl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.100Z

Ja si ndodhi aksidenti ku humbi jetën Ergi Dini dhe miku i tij

Përplasja fatale e këngëtarit Ergi Dini dhe shokut të tij Kejdi Halili ndodhi mbrëmjen e 21 nëntorit në Tiranë, disa metra larg urës që lidh zonën e Bllokut. Tv Klan ka siguruar pamjet filmike të aksidentit që i mori jetën tragjikisht të rinjve. Pamjet janë filmuar nga kamerat e sigu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama