Rezultate te kerkimit per termin: +Ergi +Dinit

Total: 32
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.932Z

Publikohet projekti i fundit i Ergi Dinit

Mama është titulli që mban projekti i fundit i Ergi Dinit, i cili u nda nga jeta një javë më parë në një aksident tragjik sëbashku me shokun e tij Klajdi Halili. Videoklipi është publikuar sot, e vargjet e shkruara nga Ergi këndohen nga Irkenc Hyka. Kënga flet për një djalë të ri i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.589Z

Bashkëpunimi i famshëm i Ergi Dinit që nuk u realizua kurrë

Vite më parë u përfol për një bashkëpunim të suksesshëm midis këngëtarit të ndjerë Ergi Dinit dhe reperit kosovar Cozman. Dy artistët u afruan miqësisht nëpërmjet Tunës, e cila kishte një afeksion të veçantë për Ergi Dinin, pasi ajo i ka qëndruar pranë në çdo moment të nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.572Z

Motra e Ergi Dinit: Për ne ska ngushëllim

Familja e kengetarit Ergi Dini eshte ne shok. Motra e Ergi Dinit, 22-vjeçarit që humbi jetën në aksidentin e djeshëm pranë urës së Bllokut sëbashku me mikun e tij, edhe pse në moment të vështirë gjeti kohën për të falenderuar njerëzit për ngushëllimet. Barbara Dini, këngëtare ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.784Z

Motra e Ergi Dinit, thirrje mediave: Mos postoni video të aksidentit, do ju vrasë dhimbja jonë

Motra e Ergi Dinit, këngëtarja e njohur Barbana Dini ka reaguar përmes një statusi në Facebook, ku duket se është revoltuar nga mbishkrimet e tepërta dhe videot që qarkullojnë në rrjetet sociale për vdekjen e të vëllait. Ajo ju ka kërkuar portaleve, të mos postojnë video të aksiden

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.577Z

REAGIMET/ Bota e muzikës tronditet nga vdekja e Ergi Dinit. Trajneria në X Factor: Rebeli im kampion, të njoha në sfidën tënde më tmadhe

Bota e muzikës është tronditur nga vdekja e këngëtarit të ri e të talentuar, Ergi Dini, pas aksidentit tragjik në Bllok. Shumë nga këngëtarët, përfshirë edhe traineren e tij në X Factor, Altuna Sejdiu, kanë shprehur dhimbjen e tyre në FB. Reagimet: Altuna Sejdiu: Tnjoha në sfid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.580Z

Motra e Ergi Dinit: Për ne s’ka ngushëllim

Transmetuar më 22.11.2016 - 09:42 “Faleminderit të gjithëve për ngushëllimet, edhe pse për ne s’ka ngushëllim! Ju lajmëroj se varrimi bëhet në ora 15.30 në Shkodër!” Janë këto fjalët e pakt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.570Z

Pa frymë humbja e Ergi Dinit dhe shokut të tij

Du me të prekë.Edhe me vdekë ti më sjellë në jetë këndonte Ergi Dini në këngën Pa frymë pjesëmarrëse në kënga magjike në vitin 2015. Djaloshi nga Shkodra, në 2014 hipi në skenën e konkursit muziko X Facktor në tv Klan duke u shpallur dhe fitues. I riu ishte zhvendosur në Tiran

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama