Rezultate te kerkimit per termin: +Ergin

Total: 153
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.576Z

Poezia prekëse e të atit për Ergin, që thoshte gjithçka për vdekjen

Një aksident tragjik ndodhi në ish Bllok mbrëmjen e të hënës ku humbën jetën dy të rinj, 22 vjeçari Ergi Dini dhe shoku i tij Kejdi Halili, 21 vjeç. I ati i Ergit ka njoftuar për të gjithë të afërmit e tyre lajmin e hidhur në rrjetet sociale, por ajo çka bie në sy është edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.097Z

Zyrtare, Hasan Lika trajner i Vllaznisë, Ergin Firat drejtor sportiv

Vllaznia më në fund ka një trajner dhe një drejtor sportiv. Klubi shkodran ka vendosur që trajner i kuqebluve të jetë Hasan Lika, ndërsa drejtor sportiv Ergin Firat. Vendimi u mor pasi u vlerësuan me shumë kujdes të gjitha kandidaturat për këto poste, duke u bazuar në CV-në dhe platf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.583Z

Flet këngëtarja Anjeza Branka: Takimi i fundit me Ergin, çmë mbeti peng

Një nga mikeshat më të afërta të Ergi Dinit, këngëtarit 22-vjeçar që u përcoll dje në banesën e fundit, Barbanës, Anjeza Branka tregon takimin e fundit me ta. Në një prononcim për Vip Pages të Gazeta Shqiptare, Anjeza mes dhimbjes ka risjellë edhe njëherë takimin e fundit me Ergi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.494Z

Bruksel, gazetarët turq ‘protestojnë’ fjalën e ministrit Ergin-FOTO

BRUKSEL-Protestat turke ‘zhvendosen’ në Bruksel. Gazetarët turq kanë protestuar sot në selinë europiane në Bruksel pikërisht fjalën e Minsitrin të Drejtësisë, Sadullah Ergin. Gazetarët turq kanë ndjekur në këmb&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.923Z

"Gjeniu i vogel 5”, largohet Ingridi, ne balotazh Xhorxha me Ergin

Nata e nente e superspektaklit te zbulimit te zerave te talenteve te reja muzikore ka qene kjo e kesaj te diele e “Gjeniut te Vogel 5”. 14 talentet e vegjel qe nga java ne jave surprizojne publikun dhe vene ne veshtiresi jurine, ne perzgjedhjet e tyre kane interpretuar ‘live’ superhite shqip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.268Z

Serbet rrahin barbarisht nje femije ne Mitrovice

Ergin Novolani Mitrovice 7 shkurt NOA 8211 Nje 14-vjecar nga qyteti i Vushtrrise eshte rrahur ne menyre brutale nga disa te rinj ne veri te Mitrovices. Ai eshte shtruar per trajtim mjekesor ne  Prishtine. Ergin Novolani gjate ketij sulmi ka pesuar frakture ne kemben e majte si dhe ka perjetuar tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.589Z

Anjeza Branka e takoi Ergi Dinin dy ditë para aksidentit: Ç’më mbeti peng

Transmetuar më 23.11.2016 - 08:29 Ergi Dini, këngëtari 22-vjeçar është përcjellë ditën e djeshme për në banesën e fundit në qytetin e tij të lindjes, Shkodër. Djaloshi që u bë i famshëm nga “X

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama