Rezultate te kerkimit per termin: +Erida +Pejo

Meta: total 9 / total_found 9 / time 0.000 / keyword[0] erida / docs[0] 118 / hits[0] 164 / keyword[1] pejo / docs[1] 123 / hits[1] 203 /
LOTARIA/ Ministria e Financave zbulon çuditë brenda zarfeve
  • 2016-01-30

LOTARIA/ Ministria e Financave zbulon çuditë brenda zarfeve

Ministria e Financave, 15 ditë pas hedhjes së shortit për "Lojën Promocionale të Kuponit Tatimor", ka s'kualifikuar fituesit që nuk plotësonin kushtet për pjesëmarrjen në lojë. Edhe pse ishte i çuditshëm fakti që persona që nuk plotësonin kushtet dhe nga vetëdeklarimi, ata u futën

Ja kush janë 196 zyrtarët  që do tu hetohet pasuria
  • 2013-09-06

Ja kush janë 196 zyrtarët që do tu hetohet pasuria

ILDK do të hetojë pasurinë e Fidel Yllit, Ben Blushit dhe Neritan Alibali Inspektorati i Deklarimit të Pasurive ka nisur verifikimin e pasurive për 196 zyrtarë, ndër 4640 për vitin 2013, ku shorti i hedhur ditën e djeshme ka përcaktuar emra të spikatur të Politikës, si deputetët Fidel

No Pic available
  • 2009-11-10

Lista e pedagogëve të UT-së, që ndalohet të japin mësim në universitetet private

Pedagogët e mëposhtëm nuk mund të japin mësim në ciklet e dyta (MNP, DND) dhe të treta (MND, Doktoraturë) në universitetet private, si edhe në asnjë cikël në Universitetin Evropian të Tiranës Universiteti i Tiranës ka bërë të ditur dje listën e pedagogëve efektivë të kët

No Pic available
  • 2008-10-15

Universiteti i Tiranës, 115 pedagogët e rinj të emëruar sipas fakulteteve

Jonida Tashi Përfundon procesi i rekrutimit të pedagogëve të rinj në tetë fakultetet e Universitetit të Tiranës. Dje, është bërë shpallja e fituesve edhe për Fakultetin e Infermierisë, në të cilin nuk ishin shpallur ende pedagogët e rinj, emrat e të cilëve do të publikohen së

No Pic available
  • 2008-10-12

Juridiku, shpallen zyrtarisht 30 emrat e pedagogëve të rinj

Jonida Tashi Përfundon rekrutimi i 30 pedagogëve të rinj në Fakultetin Juridik në Tiranë. Dje është bërë dhe shpallja zyrtare e emrave fitues, që do të japin mësim gjatë këtij viti akademik në Fakultetin Juridik. Pas përzgjedhjes së bërë nga komisioni i vlerësimit në këtë f

Pedagoget, nga
  • 2008-10-11

Pedagoget, nga "bankat" ne auditore

Fati ka qene shume bujar me disa studente te sapodiplomuar, te cilet dje kane marre statusin e pedagogut ne Fakultetin e Drejtesise, ne tre departamente te ndryshme. Pavaresisht kritereve per nje sere titujsh shkencore, kualifikime apo per moshen, gjithcka eshte hedhur poshte. Pedagoget e sapo emeru

No Pic available
  • 2008-10-11

Rektori Kule: Studentët në auditorë deri në 8 të darkës

 ZIRINA LLAMBRONë auditorë deri në orën 8 të darkës. Të paktën zyrtarisht do të jenë të tilla oraret për studentët në pjesën dërrmuese të fakulteteve të Tiranës. Kjo si pasojë e mungesës së ambienteve të mësimdhënies. Vështirësitë i ka pranuar dje edhe rektori i Univ