Rezultate te kerkimit per termin: +Erion +Ilir +Danaj

Meta: total 12 / total_found 12 / time 0.032 / keyword[0] erion / docs[0] 14753 / hits[0] 21134 / keyword[1] ilir / docs[1] 57215 / hits[1] 100005 / keyword[2] danaj / docs[2] 546 / hits[2] 1079 /
No Pic available
  • 2016-08-29

Kampingu i LRI për të 9-in vit me radhë, morën pjesë 1500 të rinj

Rreth 1500 të rinj e të reja nga e gjithë Shqipëria, për pesë ditë me radhë u angazhuan në Kampingun e LRI, një aktivitet ku nuk munguan personalitete të huaja, politikanë dhe figura të jetës publike në vend. Në këtë aktivitet të kthyer prej 9 vitesh në traditë, u ndanë me të

103 vjet Pavarësi, por politika vijon e ndarë: Qeveria në Vlorë, Opozita në Tiranë
  • 2015-11-28

103 vjet Pavarësi, por politika vijon e ndarë: Qeveria në Vlorë, Opozita në Tiranë

Dita e Flamurit bën bashkë shqiptarët por jo politikën, Si çdo vit opozita dhe maxhoranca kanë festuar të ndarë. Presidenti Bujar Nishani, kryeministri Edi Rama ishin në Vlorë në ceremoninë e ngritjes së Flamurit. Nga ana tjetër opozita zhvilloi homazhe dhe përcolli mesazhin e saj nga

Emrat e këshilltarëve të rinj  në bashkitë kryesore
  • 2015-06-27

Emrat e këshilltarëve të rinj në bashkitë kryesore

Lista e Tiranës, Elbasanit, Vlorës, Durrësit, Korçës, Gjirokastrës, Fierit, Vlorës, Beratit, Kukësit, Dibrës dhe Lezhës Ka përfunduar procesi i numërimit të votave për anëtarët e Këshillit Bashkiak në të gjitha bashkitë e vendit me përjashtim të asaj të Shkodrës dhe Malësis

No Pic available
  • 2010-07-03

Fillon Shkolla e Policisë për 100 aplikantë, lista e plotë e emrave

TIRANË - Të shpallur fitues që në datën 27 maj të një viti më parë, Policia e Shtetit ka bërë të ditur se 100 aplikantë do të fillojnë Shkollën Bazë të Policisë për Patrullë të Përgjithshme. Mësimi do të fillojë në datën 5 korrik. Burimet zyrtare nga Policia e Shtetit th

No Pic available
  • 2010-03-11

Testimet për Shkollën e Policisë, emrat, datat dhe vendet e konkurrimit

TIRANË - Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit bën publike listën me 1128 emrat e kandidatëve që kanë aplikuar për të ndjekur studimet në Shkollën Bazë të Policisë për “Patrullë të Përgjithshme”, të cilët kanë dorëzuar dokumentacionin pranë strukturave të per

No Pic available
  • 2009-09-15

Listat e fituesve ne universitetet e rretheve

Akademia e Arteve Regji filmi dhe TV ALTIN ISUF AGO ARJAN NAMIK TAGA ARMINO ARDJAN FAJA EDUART ABDULLA FISHEKU ERMALI PETRIT BECI EROS KASTRIOT ÇAUSHI ILIRJAN BAJRAM MEZIRI OLSI FREDERIK HOXHA REGIS DASHAMIR CANAMERI SILVIA KASTRIOT TOZAJ Aktrim BLERTA REXHEP BELLIU DENIS ADEM KURUSH

No Pic available
  • 2009-05-07

PD-PS kandidaturat t e mundshme në disa qarqe të vendit

06/05/2009  Pollo heziton për kreun e listës në berat, pasi është bastion i majtë Deputetët inaktivë jashtë listave për kandidatë të të dy partive Lidershipi i Partisë Demokratike dhe ai i Partisë Socialiste pritet që të publikojnë në mënyrë zyrtare listat e kandidat