Rezultate te kerkimit per termin: +Erion +Kultur

Total: 66
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.515Z

Braçe: Dhuna në shkolla, kulturëe konsoliduar nga Berisha, Nishani

TIRANË – Deputeti socialist Erion Braçe ka komentuar në Facebook mbi Sali Berishen, Lulezim Bashen, Majlinda Bregun që edhe sot bërtitën: Ngjarje si e djeshmja në Durrës nuk kanë ndodhur kurrë më parë! “Gënjyen dhe e pa&c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.449Z

Erion Veliaj e vendos, më 5 korrik dasma me Ajola Xoxen

TIRANE- Pas dasmës së Klajda Gjoshës, pak ditë pasi mori emërimin si ministre në qeverinë “Rama”, një tjetër ministër i kabinetit qeveritar pritet të lidhë kurorë këtë vit. Ndonëse ata i njohim prej kohë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.890Z

Dita Ndërkombëtare e Përkthimit,Ministria Kumbaro: "Vëmendje dhe fond i posaçëm"

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Kremtohet për herë të parë në vendin tonë dita ndërkomëbtare e përkthimit. Në një festë të organizuar nga revista Poetika dhe me pjesëmsrr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.633Z

Rama pajton Braçen dhe Yllin: Ti lëmë mënjanë qejfmbetjet

Kryetari i Partis Socialiste, Edi Rama, ka qen dje n qytetin e Beratit n nj takim t degs, q m shum sesa takim me bazn, tregoi bekimin q kryesocialisti i dha pajtimit t dy deputetve t ktij qarku, Erion Brae dhe Fidel Ylli. Pas nj konflikti t gjat, q nis q n zgjedhjet e shkuara, ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.411Z

Ide/ A mos radhën e shkarkimit në FRESSH e ka Elisa Spiropali?

08-07-2012 / Gazeta 55 Gijotina lëvizëse e Erion Velisë po prek kokat e krerëve “rebelë” të Forumit rinor eurosocialist nëpër rrethe sikur të ishim në vitet e terrorit revolucionar të 1793. Pas shkarkimit të kreut të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.188Z

Zbulohet skema e dështuar e privatizimit vetëm tre javë pas humbjes së zgjedhjeve të vitit 2005

02-03-2012 / Gazeta 55 Klubi “Partizani”, si dështoi grabitja nga Anastas Angjeli dhe Blendi Klosi Vjedhja e ambienteve dhe objekteve të Klubit të Futbollit “Partizani” ishte një tentativë për tu grabitur pronat pronarëve të ligjs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.321Z

35 tenderat e ministrave ne dy muaj

Dy muaj në pushtet dhe ministrat e Qeverisë Rama kane publikuar tashmë 35 tendera. Mes tyre bie në sy karrigja luksoze e ministrit Tahiri, që kap vlerën 1400 dollarë si dhe fluturimet e ministrave Veliaj dhe Ahmetaj. Kolegia e tyre e Kulturës ka menduar më

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama