Rezultate te kerkimit per termin: +Erion +Veliajt

Meta: total 1000 / total_found 1399 / time 0.001 / keyword[0] erion / docs[0] 15970 / hits[0] 22722 / keyword[1] veliajt / docs[1] 2067 / hits[1] 3096 /
Kongresi i PS/ A ka pasur përplasje mes Edi Ramës dhe Blerina Gjylametit?!
  • 2019-03-25

Kongresi i PS/ A ka pasur përplasje mes Edi Ramës dhe Blerina Gjylametit?!

Partia Socialiste zhvilloi të shtunën që lamë pas, Kongresin e saj të radhës ku edhe u konfirmuan 7 kandidatë për zgjedhjet lokale të 30 qershorit, mes tyre edhe kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj. Por, duket se Kongresi i PS që hodhi edhe bazat e përgatitjes për procesin e ardhshëm

No Pic available
  • 2019-03-25

Shfaqet për herë të parë në publik nëna e Veliajt, bekon të birin për mandatin e dytë (Foto)

Ditën e shtunë, kryebashkiaku Erion Veliaj u rikonfirmua për një tjetër mandat në kryeqytet. Në këtë ditë të rëndësishme nuk kishin si të mungonin njerëzit e dashur për qytetarin e parë të Tiranës. Mes mijëra personave në shesh ishte bashkëshortja e Veliajt, por edhe nëna e t

No Pic available
  • 2019-03-24

Përllogaritja/ Ja sa qytetarë ishin në shesh tek hapja e fushatës së Partisë Socialiste!

Ditën e djeshme njëherësh me punimet e Kongresit, Partia Socialiste u angazhua edhe në sigurimin e një pjesëmarrje masive në takimin për BashkinëQëDuam, që këtë herë përkonte me rikonfirmimin e kryebashkiakut Erion Veliaj si kandidat për një mandat të dytë në Tiranë. Numri i pje

Rrugë 2 mln euro mes Liqenit dhe Gardës, PD: Plan Veliaj-Rama për
  • 2019-03-24

Rrugë 2 mln euro mes Liqenit dhe Gardës, PD: Plan Veliaj-Rama për

Partia Demokratike, nëpërmjet zëdhënëses Ina Zhupa ka akuzuar sot kryebashkiakun e Tiranës, Erjon Veliaj dhe kryeministrin Edi Rama se kanë shpallur ndërtimin e një rruge prej 2 milionë eurosh në zonën e Gardës së Republikës. Sipas Zhupës ajo do tu shërbejë disa kullave të reja t

No Pic available
  • 2019-03-22

Është kundërshtari i, Kryemadhi zbulon kush e ka sulmuar Ralf Gjonin

Ralf Gjoni pas betimit në Kuvend, në daljen e parë për mediat si deputeti më i ri i LSi e sulmoi indirekt kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi duke thënë se është kundër lidershipit të kësaj force politike që mbështet dhunën dhe politikën e çizmes dhe bojës. Deklarata e Gjonit, duket

No Pic available
  • 2019-03-22

Transformohet sheshi Nënë Tereza, gati froni për Erion Veliajn (FOTO)

Nesër në sheshin Nënë Tereza PS hap fushatën për Tiranën. Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka ftuar qytetarët që të marrin pjesë masivisht në takimin e nesërm Bashkia që duam që do të zhvillohet në sheshin Nënë Tereza. Ndërkohë, mësohet se gjithçka është gati

Dedikimi i Veliajt për gratë dhe vajzat e Bashkisë (Foto)
  • 2019-03-08

Dedikimi i Veliajt për gratë dhe vajzat e Bashkisë (Foto)

Në ekipin e Bashkisë së Tiranës ka një numër të madh vajzash dhe grash të cilat janë pas vendimeve dhe punëve të këtij institucioni. Kryebashkiaku Erion Veliaj ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për ti uruar 8 marsin të gjitha bashkëpunëtoreve të tij. Duke i falënderuar për a

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama