Rezultate te kerkimit per termin: +Erioni

Total: 2099
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.932Z

Erioni xheloz

26/02/10 16:44 Banorët bëjnë gara vallzimi dhe Bertina kërcen me disa nga djemtë e shtëpisë. Erioni shkon dhe ulet përballë Jetmirit dhe të dy rrinë të mërzitur. Pas disa minutash aty vjen Bertina e cila e pyet Erionin se çfarë ka. Erioni i mërzitur thotë se është lodhur du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.802Z

Erioni nevrikoset

27/04/10 18:43 Erioni, Jona, Mandi, Klodi dhe Domenika vazhdojnë të bisedojnë në tavolinën e ngrënies. Në bisedë e sipër Domenika fillon të ngacmojë Erionin duke i folur me nënkuptime dhe ironi. Ajo i thotë se në shtëpi Erioni ka qënë protagonist kryesor në një film, por nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.167Z

Bertina dhe Erioni

21/02/10 21:18 Erioni bisedon me Jetmirin në kopësht për Bertinën. Jetmiri i thotë se ai po e mban zvarrë Bertinën dhe e këshillon që të sqarojë gjerat dhe ndjenjat me Vajzën. Erioni nnga ana tjetër thotë se ata të dy i kanë sqaruar njëherë gjërat. Erioni thekson edhe një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.877Z

Erioni akuzon Manalin

21/04/10 17:34 Ndërsa banorët kanë përfunduar së ngrëni, Manal pyet Erionin nëse i ka ngrënë ai të dy arrat e kokosit dhe ai përgjigjet se ka ngrënë vetëm njërën. Erioni i thotë se ajo me Jetmirin e kanë fshehur tjetrën, por ajo e mohon. Erioni shprehet se nuk ka lindur dje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.208Z

Erioni ndan krevatet

13/03/10 00:46 Jetmiri me Erionin janë në dhomë dhe Jetmiri pyet Erionin se për çfarë është arsye ka ndenjur e mërzitur Bertina .Erioni përgjigjet që nuk e di, dhe Jetmiri shprehet se ndoshta ajo i ka kërkuar ti tregojë se çfarë i ka thënë Jetmiri dhe ai nuk ka pranuar. Erion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.757Z

Erioni zbulon lojën

29/03/10 20:55 Erioni dhe Olta janë futur në dush dhe Erioni ka zbuluar që shampon e kanë mbushur me vinovil. Ai ia ka treguar Oltës, ndërsa ajo sillet sikur nuk di gjë. Erioni del i acaruar nga dushi dhe thotë që do të shkojë të pyesë se kush e ka bërë. Ai shkon në fillim tek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.301Z

Erioni pranon fajin

13/04/10 19:07 Erioni qëndron në kuzhinë me Domin dhe Jonën. Ai po u tregon për ngjarjen e mbrëmshme, ku ai dhe Jetmiri kanë pirë verë dhe janë sjellë sikur e ka pirë Kika. Erioni shprehet se atyre iu ka lindur ideja që tia vinin Kikës një gotë tek krevati ,ndërkohë që ai i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama