Rezultate te kerkimit per termin: +Eriselda +Martini

Meta: total 57 / total_found 57 / time 0.000 / keyword[0] eriselda / docs[0] 308 / hits[0] 509 / keyword[1] martini / docs[1] 1961 / hits[1] 3209 /
No Pic available
  • 2016-10-20

Fiks Fare-Shkolla feston 105 vjetorin, por duket se ska ndryshuar gjë

Shkolla ‘Lidhja e Prizrenit” në fshatin Kolosjan të rrethit të Kukësit rrezikon të mbyllet pas 105 vitesh. Që prej vitit 1968 në këtë institucion arsimor nuk është vënë dorë nga shteti. Zona njihet si arsimdashëse ,pasi këtu është ndërtuar edhe institucioni i parë ars

No Pic available
  • 2013-11-10

Ekonomiku, shpallen 938 fituesit e masterit

TIRANE-Shpallen 938 fituesit e studimeve master, në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës. Ditën e djeshme, ky fakultet ka shpallur 635 fituesit e studimeve të ciklit të dytë, master shkencor dhe master profesional, me kohë të plotë,

Ja kush janë 196 zyrtarët  që do tu hetohet pasuria
  • 2013-09-06

Ja kush janë 196 zyrtarët që do tu hetohet pasuria

ILDK do të hetojë pasurinë e Fidel Yllit, Ben Blushit dhe Neritan Alibali Inspektorati i Deklarimit të Pasurive ka nisur verifikimin e pasurive për 196 zyrtarë, ndër 4640 për vitin 2013, ku shorti i hedhur ditën e djeshme ka përcaktuar emra të spikatur të Politikës, si deputetët Fidel

No Pic available
  • 2009-10-31

Fituesit e fazës së trete ne te gjithe univeristetet

Universiteti i Tiranës Gazetari ALEKSANDROS YLLI HYSENAJ DORINA NDONI BLIDO ELGITA ANDON QOSHKU FJONA ARJAN HOXHAJ GERD ASTRIT FAGU KLAUDIO FLAMUR SULOLLARI LORELA LUAN LAZAJ LULZIM QAMIL BRESA RENIS LUAN LOLOÇI SUADA AGIM

No Pic available
  • 2008-09-10

Lista zyrtare të fituesve në rrethe

Botohen emrat edhe për universitetin Politeknik dhe Bujqësor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin DoçajAldo Fuat GuriAlfred Rakip NdregjoniAndi Sokol BejkoAndon Anesti SpiroAndrit Hafiz ElezajAnisa Feim OsmënaAnisa Përparim VeshiAnx

Fëmijët autikë në qendrën sociale të kombinatit!
  • 0000-00-00

Fëmijët autikë në qendrën sociale të kombinatit!

“Qendra Sociale e Kombinatit” ka hapur dyert e saj që prej vitit 1997, me synim integrimin dhe përmirësimin e statusit social fëmijëve me aftësi të kufizuara si dhe rritjen e nivelit të aftësimit të prindërve të këtyre f&eu

RRËFIMI I NJË NËNE PËR FËMIJËN AUTIK Apel shtetit për më tepër mbështetje!
  • 0000-00-00

RRËFIMI I NJË NËNE PËR FËMIJËN AUTIK Apel shtetit për më tepër mbështetje!

“Shqipëria është i vetmi vend, ku fëmijët autikë nuk marrin trajtimin e duhur”. Kjo thirrje dhe akuzë njëkohësisht, vjen nga një nënë, e cila ka përjetuar dramën e të pasurit një fëmijë autikë.