Rezultate te kerkimit per termin: +Erjon +Brae

Meta: total 12 / total_found 12 / time 0.000 / keyword[0] erjon / docs[0] 11131 / hits[0] 15342 / keyword[1] brae / docs[1] 79 / hits[1] 208 /
Patozi debat me Tahirin: Ti je ministri më i akuzuar që nga 1912-a
  • 2015-09-11

Patozi debat me Tahirin: Ti je ministri më i akuzuar që nga 1912-a

Ministri: Po godisni sukseset e policisë. Miratohet vetëm me votat e majta akti normativ Tahiri – Patozi, ju keni qenë kryetar i grupit parlamentar të PD-së, por unë e kuptoj vështirësinë e të qenët kryetar i grupit parlamentar të mazhorancës me një qeveri si ajo që kishit. Por

No Pic available
  • 2010-12-23

AKUZA PER DROGE Rama-Brace zbardhet kaseta e Kadriovskit

/ / BRAE SHANTAZHI I BERISHES/ Deputeti i PS Erjon Brace ka marre nje CD me akuza nga i denuari per trafik nderkombetar droge Daut Kadriovski. CD-ja i ka shkuar Braces me poste bashke me nje kartoline me nenshkrimin Ke 24 ore kohe osedo ta publikojme ne televizione. Ne CD s

HEC-et, prokuroria dërgon 4 fletëthirrje
  • 2010-09-01

HEC-et, prokuroria dërgon 4 fletëthirrje

Arjan Tartari dhe Dritan Avllaj “ballafaqohen” n prokurori. Do pyeten edhe aksionert e “Vision Construction” Merr form hetimi i nisur nga Prokuroria e Tirans pr dhnien e koncesioneve t HEC-ece nga qeveria dhe dhnien e lejeve t ndrtimit nga Bashkia e Tirans, pas akuzave pozit-

Braçe: Të publikohen kontratat për 6 hidrocentralet
  • 2010-08-22

Braçe: Të publikohen kontratat për 6 hidrocentralet

Opozita akuzon qeverin se sht shkelur ligji mbi koncesionet Sulmi politik i Partis Socialiste mbi deputeten Albana Vokshi dhe bashkjetuesin e saj Arian Tartari, si subjekti prfitues i kontratave koncesionare, ka transferuar dje objektivin drejt sektorit t shfrytzimit t ujrave. Nga burimet e nafts, k

No Pic available
  • 2010-08-20

Goditet me shuplakë deputeti Braçe, por nuk denoncon

Policia tha se shoqroi 27-vjearin, por palt u pajtuan dhe nuk kallzuan penalisht njra-tjetrn Deputeti i Partis Socialiste, Erjon Brae, sht goditur me shuplak nga nj 27-vjear, pas nj znke q kan pasur n rrug, teksa udhtonin me mjetet e tyre. Ngjarja ka ndodhur dje paradite, por dy protagonistt e ngja

No Pic available
  • 2010-08-20

Braçe: Qeveria fshehu skandalin me naftën

PS ka publikuar t dhna t tjera pr dosjen akuz ndaj deputetes s PD-s shtja “Vokshi”, e ngritur nga Partia Socialiste, i sht ofruar dje opinionit publik n t gjith strukturimin e vet, i cili ka nxjerr n drit edhe dokumente konkrete. Prditshmria e deklaratave t prfaqsuesve t selis roz lidhur

No Pic available
  • 2010-06-23

Inspektimi financiar, rezultati i kontrollit spublikohet pa qenë përfundimtar

Projektligji i ri mbi inspektimin financiar ka vazhduar dje t shqyrtohet nga Komisioni i Ekonomis nen pr nen. N seancn e zhvilluar dje morn pjes dhe antart e opozits, t cilt kontestuan disa nene t ktij ligji, por me shumic votash ky ligj sht kaluar nga Komisioni i Ekonomis dhe Fi