Rezultate te kerkimit per termin: +Erjon +Brae

Total: 5
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.342Z

Brae: PS do t inicioj protesta masive pr t rrzuar qeverin

Partia Socialiste ka rritur presionin e saj ndaj qeveris pas miratimit t grupit hetimor Sollaku 2 nj dit m par. Gjat nj konference pr shtyp, nnkryetari i grupit Parlamentar socialist Erjon Brae u shpreh se PS-ja do t jet nismtare e organizimeve t protestave masive pr ti dal kundr ksaj keqqeverisjeje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.265Z

Goditet me shuplakë deputeti Braçe, por nuk denoncon

Policia tha se shoqroi 27-vjearin, por palt u pajtuan dhe nuk kallzuan penalisht njra-tjetrn Deputeti i Partis Socialiste, Erjon Brae, sht goditur me shuplak nga nj 27-vjear, pas nj znke q kan pasur n rrug, teksa udhtonin me mjetet e tyre. Ngjarja ka ndodhur dje paradite, por dy protagonistt e ngja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.350Z

PD pro abrogimit t 7501-it, opozita kundr

Partia Demokratike do t votoj pro shfuqizimit t ligjit 7501 pr tokn. Kt e ka premtuar dje kreu i Grupit Kuvendor Demokrat, Astrit Patozi, duke u shprehur se n kt mnyr po hiqet instrumenti i abuzimit, q sipas demokratve sht pikrisht ky ligj. Opozitart nuk e kan par me vend nj qndrim t tillq dhe k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.194Z

Braçe: Të publikohen kontratat për 6 hidrocentralet

Opozita akuzon qeverin se sht shkelur ligji mbi koncesionet Sulmi politik i Partis Socialiste mbi deputeten Albana Vokshi dhe bashkjetuesin e saj Arian Tartari, si subjekti prfitues i kontratave koncesionare, ka transferuar dje objektivin drejt sektorit t shfrytzimit t ujrave. Nga burimet e nafts, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.265Z

Braçe: Qeveria fshehu skandalin me naftën

PS ka publikuar t dhna t tjera pr dosjen akuz ndaj deputetes s PD-s shtja “Vokshi”, e ngritur nga Partia Socialiste, i sht ofruar dje opinionit publik n t gjith strukturimin e vet, i cili ka nxjerr n drit edhe dokumente konkrete. Prditshmria e deklaratave t prfaqsuesve t selis roz lidhur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.876Z

Bashkpunim PD-Fazli?

Nuk ka vonuar edhe reagimi i Partis Socialiste pas arrestimit nj dit m par t Damir Fazli n Bosnje. Nnkryetari i Grupit Parlamentar socialist, Erjon Brae u shpreh se sot sht nj dit e lumtur pr t gjith shqiptart, pasi sot n drit t diellit, n sy t do shqiptari, nuk sht m qeveria legjitime e Shqipris, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.870Z

Brae:Berisha mbyll hetimet

Ka reaguar Partia Socialiste rreth deklaratave t kryeministrit Sali Berisha lidhur me hetimet e tragjedis s Grdecit. Kryeministri i Shqipris, Sali Berisha, brenda pak ditsh u lodh t bind gazetart, por nuk po bind dot m shqiptart, se po digjet pr t hetuar n do qeliz t krimit shtetror t Grdecit. Se ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama