Rezultate te kerkimit per termin: +Erjon +Brace

Total: 1661
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.244Z

Erjon Brace Regjistrimit po i mungon transparenca

Opozita Regjistrimi i popullsise dhe banesave eshte nje proces te cilit i mungon transparenca. Ky eshte mendimi qe nje nga drejtuesit e grupit parlamentar te Partise Socialiste Erjon Brace ka percjelle dje per kete ceshtje e cila prej kohesh ka provokuar debate te forta mes perfaqesuesve te qeveris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.474Z

Erjon Brace Serbet se bejne dot qe te jene ndryshe

e Hene 20 Tetor 20141119 am p classwp-caption-text Deputeti i PS Erjon BracebrbrDeputeti i PS Erjon Brace ka ironizuar shtyrjen e vizites se Kryeministrit Edi Rama ne Beograd per ne daten 10 nentor ndersa ben fajtore palen serbe per mosrealizimin e saj ne daten e planifikuar mua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.876Z

Erjon Brace Kryeministri inauguron te njejtat rruge disa here

Reagimi Deputeti socialist i qarkut te Beratit Erjon Brace e ka cilesuar turin inaugurues te kryeministrit Sali Berisha si demagogjik. Brace ka deklaruar dje se Berisha po inauguron per te disaten here investimet ne infrastrukture. Me sa duket kryeministri e ka nisur fushaten nje vit e gjysme me pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.079Z

Erjon Brace: Më rrahu Berisha në vitin 1996-FOTO

TIRANË-Është dashur fushata elektorale që kandidatë për deputetë të tregojnë dhe ngjarje nga eksperienca, si në rastin e z Erjon Brace. Deputet në disa legjislatura në parlament, Brace sot kandidon në qarkun e Fierit për Partin&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.101Z

Erjon Brace kunder emrave te qeverise per Banken e Shqiperise

Nenkryetari i grupit te PS-se Deputeti socialist Erjon Brace ne fjalen e mbajtur ne Parlament tha se vleresimi i Fondit Monetar Nderkombetar foli per kredite e keqija dhe likuiditetin e bankave ne Shqiperi. Si rrjedhoje e kredive te keqija borxhi ka arritur ne rreth 19 milione dollare ku 1 ne cdo 5

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.387Z

FOTOT/ Jozi dhe Erjon Braçe bëjnë paqe

Ata janë përplasur shpesh herë në parlament me njëri-tjetrin, sidomos gjatë kohës që ai drejtohej nga Jozefina Topalli. Por, këtë session Erion Braçe dhe Topalli e kanë nisur në mënyrë miqësore. Ata janë fotografuar duke shtrënguar duart me njëri-tjetrin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.700Z

Interpelanca Brace-Olldashi

E enjte 05 Prill 2012 1600 Erjon BraceOpozita ka leshuar akuza te ashpra ndaj qeverise per borxhet qe iu ka kompanive te ndertimit. Gjate interpelances me ministrin e transporteve Sokol Olldashi deputeti socialist Erjon Brace ka listuar kantieret qe kane mbetur hapur prej vitesh per shkak s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama