Rezultate te kerkimit per termin: +Erjon +Hoxhallari

Meta: total 28 / total_found 28 / time 0.000 / keyword[0] erjon / docs[0] 11131 / hits[0] 15342 / keyword[1] hoxhallari / docs[1] 506 / hits[1] 1238 /
Barazim që djeg në Tirana-Kukësi, tifozët bardheblu mësyjnë në fushë
  • 2018-11-06

Barazim që djeg në Tirana-Kukësi, tifozët bardheblu mësyjnë në fushë

Tirana dhe Kukësi nuk shkuan më shumë se një barazim pa gola, në një sfidë mjaft delikate për të dy skuadrat, që në këto javë të para të kampionatit, nuk pa arrijnë të marrin rezultatet që prisnin dhe luanin sot për tu rikthyer te fitorja. Sfida nisi më mirë për bardheblutë,

Dhuna ndaj gjyqtarit, Disiplina masakron Këlcyrën
  • 2017-12-15

Dhuna ndaj gjyqtarit, Disiplina masakron Këlcyrën

Komisioni i Disiplinës në Federatën Shqiptare të Futbollit këtë herë nuk kurseu klubin e Këlcyrës, pas ngjarjeve të ndodhura në ndeshjen me Përmetin e fundjavës së shkuar, ku u dhunua gjyqtari kryesor i ndeshjes Albi Paço. I mbledhur këtë të premte, Disiplinori vendosi që të për

No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

No Pic available
  • 2017-07-26

Një mijë emrat e përfituesve të kredisë së butë nga Bashkia e Tiranës

Rreth një mijë familje të reja në Tiranë do të përfitojnë sot një kredi të butë. Këshilli Bashkiak pritet që të miratojë në mbledhjen e sotme listën e atyre që do të përfitojnë nga zbatimi i programit social të strehimit për kreditë e buta për blerjen e një shtëpie, duke m

Vllaznia merr derbin, siguron mbijetesën
  • 2017-03-31

Vllaznia merr derbin, siguron mbijetesën

Është i Vllaznisë derbi i Shqipërisë, për Tiranën mbeten pengjet. Përfundon 2-1 në Selman Stërmasi me skuadrën e Cungut që kuotohet si anti Luftëtari në garën për vendin e katërt, me bardheblutë që nuk ngrejnë dot kokë në rifillimin e kampionatit. Pristhmëritë ishin padyshim

Gjyqtari Kallço gjakatar e xhepist, u tall me dhimbjen
  • 2015-12-02

Gjyqtari Kallço gjakatar e xhepist, u tall me dhimbjen

"Gjyqtari Stavri Kallço tallej me dhimbjen tonë. Ai shikonte vetëm avokatin dhe qeshte. Ai nuk është gjyqtar, por gjakatar, xhepist që fiton mbi gjakun e djalit tonë". Nevzat Hoxhallari, babai i inspektorit të Punës, vrarë në mënyrë makabre një vit më parë në Pogradec, ka denoncuar

ALUIZNI: 1027 personat që marrin lejen e legalizimit
  • 2015-07-27

ALUIZNI: 1027 personat që marrin lejen e legalizimit

ALUIZNI publikon listën me 1027 emra që duhet të paraqiten pranë Agjencisë së Legalizimit për të bërë pagesën për parcelën e ndërtuar dhe më pas të pajisen me lejen e legalizimit. Lista e përfituesve janë banorë në zonën e ish-Kënetës     NR EMER ATESI MBIEMER 1 A