Rezultate te kerkimit per termin: +Erjona

Meta: total 360 / total_found 360 / time 0.000 / keyword[0] erjona / docs[0] 360 / hits[0] 490 /
Shpërthen gazetarja: Në veri kanë turp të flasin për seksin!
  • 2019-04-11

Shpërthen gazetarja: Në veri kanë turp të flasin për seksin!

Gazetarja Erjona Rusi ishte e ftuara e Bieta Sulos në studion e Ftesë në Pesë, në Top Channel. Kohët e fundit, ajo ka qenë në qendër të vëmendjes nga mediet, për shkak të shkrimeve provokuese në revistën më të re feministe Bitch Magazine. Në mbrojtje të një prej shkrimeve të s

No Pic available
  • 2019-03-24

I vidhen 300 mijë euro Drejtoreshës së Ramës, policia fsheh ngjarjen

Erjona Hoxha Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar paraditen e sotme drejtoreshën e kabinetit të Ministrisë së Shëndetësisë, Erjona Hoxha se në banesë i kanë vjedhur 300 mijë euro. Sipas ish-shefit të qeverisë kjo shumë ishte përvetësuar nga kryesekserjanë bashkëpunim me minis

No Pic available
  • 2019-02-08

Dua një copë mall se vdiqa, ja si përdoruesit e heroinës shesin metadonin

Fiks Fare i rikthehet çështjes së metadonit, një lloj droge që ndihmon përdoruesit të largohen nga droga. Në vendin tonë shteti nuk ta ofron trajtimin me metadon, pasi është shumë i shtrenjtë, por ua ka lënë atë në dorë të qendrave private (OJF). Shoqata që e ofron këtë shërbi

No Pic available
  • 2018-12-15

Regjisori Milcho Mancevski xhiron në Shqipëri një film për dashurinë

Regjisori i njohur maqedonas Milcho Mancevski ka nisur të xhirojë në Shqipëri, filmin e tij më të ri Shelgu. Xhirimet po kryhen në Qafë Thanë në kodrat e fshatit Rajce Maraj. Një dashuri për shpirtrat e sotëm, por dhe për ata të së shkuarës, e ka quajtur këtë prodhim të ri kinema

Protestuesi i Astirit: Më lironi mua ose gruan, kemi djalin 7 vjeç vetëm
  • 2018-11-25

Protestuesi i Astirit: Më lironi mua ose gruan, kemi djalin 7 vjeç vetëm

Ne do vetësakrifikohemi për të mbrojtur shtëpitë tona. Rezultati i gjyqit është i përcaktuar! Kështu janë shprehur njëzëri disa prej banorëve të Astirit, të cilët janë duke pritur me akuza ndaj qeverisë, rezultatin e gjyqit në Gjykatën e Tiranës për 11 të afërmit e tyre, që

Plagosja e 12 policëve, 2 në gjendje të rëndë. Shoqërohen 11 protestues
  • 2018-11-22

Plagosja e 12 policëve, 2 në gjendje të rëndë. Shoqërohen 11 protestues

Policia e Tiranës pas përshkallëzimit të protestës përballë godinës së sallave plenare të Kuvendit të Shqipërisë, protestë e cila u përshkallëzua në akte dhune ku për pasojë u plagosën 12 punonjës policie, mes tyre dy në gjendje më të rëndë, si dhe u lënduan lehtë 3 prote

Ndërhyrjet estetike, mjekët: Shqiptarët, të ekspozuar nga sëmundjet
  • 2018-09-18

Ndërhyrjet estetike, mjekët: Shqiptarët, të ekspozuar nga sëmundjet

Trendi i vajzave të reja dhe jo vetëm për të zbehur rrudhat në fytyrë apo për të zmadhuar pjesë të ndryshme me lifting apo mbushje, por pa menduar se ku dhe kush ua bën këto procedura, mund të shndërrohet në një bombë shëndetësore në të ardhmen. Kjo, pasi për arsye financiare,