Rezultate te kerkimit per termin: +Erjoni

Meta: total 408 / total_found 408 / time 0.017 / keyword[0] erjoni / docs[0] 408 / hits[0] 739 /
200 VIP-at e 2016-s: Cilat janë sipërmarrjet më të mëdha në Shqipëri
  • 2017-10-01

200 VIP-at e 2016-s: Cilat janë sipërmarrjet më të mëdha në Shqipëri

  Cilat janë sipërmarrjet më të mëdha në vend dhe grupet sipas qarkullimit vjetor për vitin 2016. Si ka ndryshuar renditja në dekadën e fundit. Hyrjet dhe daljet e mëdha në vite dhe moda e fundit e kompanive që, aktivitetin e vetëm, kanë faturimet. Si po kthehet gradualisht Shqip

No Pic available
  • 2017-06-04

Rama: Më mirë të ma nxijë jetën Erjoni sesa koalicioni

Kryeministri Edi Rama përsëriti nga qyteti i Divjakës së kërkon të qeverisë i vetëm. Duke iu referuar deputetit të kësaj zone, Erjon Braçe, Rama tha se ai i ka nxjerrë jetën për të mirën e popullit të Divjakës. Rama: Unë e di se çfarë heq nga Erjon Braçja. Unë e di çbën Erjo

No Pic available
  • 2017-06-03

Kodheli: Topalli e Bregu duhej të ishin në listat PD. Beni sdi të ecë vetë

Taksia e Rudina Dembacaj, aktores së humorit e cila moderon emisionin “Mos i fol shoferit”  transmetuar mbrëmjen e të premte në Ora News udhëtoi drejt Kukësit. Pasagjerja speciale këtë herë ishte ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli. Duke komentuar listat e kandidatëve të P

No Pic available
  • 2017-06-03

Kodheli: Topalli e Bregu duhej të ishin në listat PD. Nuk kam asnjë mik në politikë

Taksia e Rudina Dembacaj, aktores së humorit e cila moderon emisionin Mos i fol shoferit  transmetuar mbrëmjen e të premte në Ora News udhëtoi drejt Kukësit. Pasagjerja speciale këtë herë ishte ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli. Duke komentuar listat e kandidatëve të PD-së, Kodheli tho

No Pic available
  • 2017-04-02

Dhurata e rrallë që Rama i bëri Braçes për ditëlindje

Deputeti socialist Erjon Bracca ka sot 43-vjetorin e lindjes. Ai ka marrë një dhuratë të rrallë nga kryeministri Edi Rama. Dua ta nis me një urim, me një socialist të flaktë, bashkëpunëtor të palodhur, deputet shembullor, shok besnik e nevrik, që sot mbush 43 vjeç. Përveç të gjitha

No Pic available
  • 2017-01-01

Nga De Niro te shqiptari që e nevrikos më shumë, rrëfimi special i De Biazit

Me rezultatin e arritur duke kualifikuar për herë të parë Shqipërinë në Europian, trajneri italian De Biasi ka hyrë në historinë e futbollit tonë. Por pavarësisht rezultateve, puna nuk ka qenë edhe aq e lehtë. De Basi rrëfen jetën e tij dhe sfidat me të cilat është përballur. Kur

Erjoni i famshëm flet pas arrestimit: Pse e rraha Almën
  • 2016-12-11

Erjoni i famshëm flet pas arrestimit: Pse e rraha Almën

E qau me lot largimin e saj, u bë i famshëm në gjithë vendin me videot teksa i lutej të kthehej sepse e donte me gjithë zemër, por pasi u bashkuan, duket se diçka nuk ka ecur mirë. Ka përfunduar me një dajak të mire dhe me arrestimin e burrit historia e dy personave që u bënë VIP