Rezultate te kerkimit per termin: +Erla +Mhilli

Total: 18
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.895Z

Erla Mëhilli, Henri Çilit: Nëse do kalonte ligji, do i vije universitetit emrin e gjyshit të Berishës

Erla Mëhilli, zëdhënësja e ish-kryeministrit Sali Berisha, ka ndërhyrë sot në debatin mes ish-kryetarit të PD dhe Henri Çilit. Ajo thotë se nëse Berisha do kishte pranuar tia kalonte ligjin klientelist, Çili do ishte gati ti vinte UET-it, jo vetëm emrin e Argitës, por emri i gjyshit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.957Z

Berisha: Asnjë negociatë, kërkova dënimin e autorit

Zdhnsja e Kryeministrit, Erla Mhilli, prgnjeshtroi dje lajmin e nj gazete t prditshme, sipas s cils, z. Berisha dhe dy deputet t Vlors kan negociuar pr dorzimin n polici t Ilir Muks, i akuzuar pr vrasjen e qytetarit Aristotel Guma. Sipas Mhillit, ky lajm sht sajim dhe trsisht i p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.921Z

PD, Ramës: Shkëput lidhjet me bandat kriminale

PD-ja i bri dje thirrje kryetarit t PS-s, Edi Rama, q t heq dor nga rekrutimi i kontigjentve kriminal dhe pjess m t errt t shoqris shqiptare. PD-ja prmes zdhnses Erla Mhilli iu referua arrestimit q policia i bri njrit nga segmentet kryesore t krimit t organizuar dhe bashkpuntorin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.745Z

PD, Mëhilli: PS, të distancohet nga trashëgimia totalitare

N prvjetorin e krijimit t Partis Socialiste, demokratt i krkuan ksaj force politike q t gjej forc dhe t shkputet nga trashgimia totalitare. Zdhnsja e Partis Demokratike, Erla Mhilli, replikoi dje ndaj thirrjeve t Rams, duke e riquajtur partin q Rama drejton si trashgimtaren e bar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.654Z

PD, Mëhilli: Rama, të vetmen mbështetje, atë të diktatorit Alia

Partia Demokratike ashprson akuzat ndaj kundrshtarit politik, Edi Rama, kt her duke i vn n dukje se mbshtetsit e tij jan prfaqsues t ish-komunistve. Nisur nga kjo, zdhnsja demokrate Erla Mhilli n emr t PD-s, ftoi shqiptart q trillimet e mashtrimet e Edvin Kristaq Krizs dhe grupi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.041Z

PD, akuza Ramës: Po fsheh gjurmët e lobingut kundër Shqipërisë

PD, përgënjeshtron Ramën, zbardh marrëveshjen origjinale Partia Demokratike i kundrprgjigjet opozits s majt se po prdor mediat pr t fshehur lobingjet kundr interesave jetike t shqiptarve, ndrsa sqaroi opinionin shqiptar lidhur me kontratn q ish-Kryeministri Nano firmosi me nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.750Z

Mëhilli: Sulmet ndaj PPE-së, si firma e Kristaqit në varjen e Nelës

PD-ja denoncoi dje sulmin politik, q opozita e majt ka marr ndaj drejtuesve t Brukselit dhe do dit shpreh mbshtetje ndaj integrimit t shqiptarve n BE. PD-ja prmes zdhnses Erla Mhilli dnoi me ashprsin m t madhe qndrimin e ult t Rams dhe bllokmenve t rinj pas dshtimit t tyre, pr t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama