Rezultate te kerkimit per termin: +Erleta +Hoti

Total: 39
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.135Z

Erleta Hoti, kandidate për deputete

TIRANE- Ajo renditet ndër femrat më të njohura në Kosovë, si pasojë e angazhimit disavjeçar në media, si prezantuese, skenariste e producente. Ndërsa në Shqipëri, më shumë sesa për këto potenciale, ajo njihet si ish-gruaja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.602Z

Erleta Hoti, paralajmëron largimin nga VV

Lëvizja Vetëvendosje së shpejti pritet të mbetet edhe pas anëtaren e saj, të bijën e Ukshin Hotit, Erletën. Vetëvendosjen para disa ditësh e braktisi Avni Zogiani, ndërsa tani pritet këtë ta bëjë edhe Erleta. Të pakt&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.615Z

Erleta Hoti: Çfarë seance!

Ish-kandidatja për deputete nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Erleta Hoti, ka qeshur me rrjedhën e seancës së sotme të Kuvendit të Kosovës. “Cfare seance! Aaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahhaha”, ka shkruar Hoti në rrjetin social

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.074Z

Erleta Hoti i këndon Ganimete Musliut

Deputetja Ganimete Musliu dhe gazetarja Erleta Hoti, kanë pasur një "fërk" kohëve të fundit, për çka kanë quar shumë pluhur. Erleta, që njihet si femër që nuk mundet ti rezistoj tundimit për të reaguar, është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.245Z

Erleta Ukshin Hoti në Vetëvendosje?

Burime brenda Lëvizjes Vetëvendosje bëjnë të ditur se Erleta Ukshin Hoti do t'i bashkohet kësaj lëvizje. Dje Erleta përmes një letre publike ka bërë të ditur se është larguar nga RTK pa i bërë presion askush, por sipas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.711Z

Erleta Hoti: Nuk po largohem nga VV, bëra shaka!

Raportimet në media rreth kandidates për deputete të Lëvizjes Vetëvendosje, Erleta Hoti, dhe hyrjes apo jo të saj në Kuvend, kanë qenë kontradiktore. Edhe pse ajo nuk ka arritur të marrë numrin e mjaftueshëm të votave për t’

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.027Z

Erleta Hoti ambasadore në hënë

Ish prezantuesja e "RTK"-së, Erleta Hoti, vazhdon të ironizoj me skenen politike kosovare. Hoti, që synoj karrigen e deputetit, ka deklaruar se politika nuk do të jetë më pjesë e jetes së saj. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; Megj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama