Rezultate te kerkimit per termin: +Erleta

Total: 49
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.349Z

Erleta uron ''yjet''

Moderatorja televizive Erleta Hoti, e cila vitin 2013 e priti si nënë, ka bërë një urim pikant për disa nga personazhet tona televizive. “Ju uroj një vit të mbarë, me suksese dhe pa intervenime familjare e politike në punët, me të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.602Z

Erleta Hoti, paralajmëron largimin nga VV

Lëvizja Vetëvendosje së shpejti pritet të mbetet edhe pas anëtaren e saj, të bijën e Ukshin Hotit, Erletën. Vetëvendosjen para disa ditësh e braktisi Avni Zogiani, ndërsa tani pritet këtë ta bëjë edhe Erleta. Të pakt&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.135Z

Erleta Hoti, kandidate për deputete

TIRANE- Ajo renditet ndër femrat më të njohura në Kosovë, si pasojë e angazhimit disavjeçar në media, si prezantuese, skenariste e producente. Ndërsa në Shqipëri, më shumë sesa për këto potenciale, ajo njihet si ish-gruaja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.615Z

Erleta, shqiptarja e parë oficere në ushtrinë e Zvicrës

Oficerja zvicerane me rrënjë shqiptare nga Kosova, Erleta Shala, 20 vjeçe, ëndërronte gjithmonë të bëhej një ditë ushtarake e aftë. Si e vogël kishte dëshirë të bartte uniformën ushtarake dhe këtë ëndërr e bëri realitet në moshën 20-vjeçare. Oficerja e parë me origjinë shqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.227Z

Erleta u ri-kthehet pozave të nxehta

Ish prezantuesja e ‘’RTK’’-së, Erleta Hoti, kishte pretendime të hynte në Parlament e të ulej në karrigen e deputetit, por nuk ja doli. Populli nuk I dha aq vota sa duhej Erletes, e cila e la punën në television për një ‘&rs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.279Z

Kur Erleta mohonte aderimin në Vetëvendosje

Erleta Hoti ka hyrë në listën e Vetëvendosjes për deputet të Kosovës. Indeksonline më 23 prill kishte raportuar se vajza e Ukshin Hotit ishte bërë pjesë e partisë së Albin Kurtit. Mirëpo, Erleta e kishte mohuar këtë, duk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.074Z

Erleta Hoti i këndon Ganimete Musliut

Deputetja Ganimete Musliu dhe gazetarja Erleta Hoti, kanë pasur një "fërk" kohëve të fundit, për çka kanë quar shumë pluhur. Erleta, që njihet si femër që nuk mundet ti rezistoj tundimit për të reaguar, është

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama