Rezultate te kerkimit per termin: +Ermal +Mali

Meta: total 44 / total_found 44 / time 0.000 / keyword[0] ermal / docs[0] 3717 / hits[0] 5544 / keyword[1] mali / docs[1] 16169 / hits[1] 22072 /
Zbardhet dosja e trafikut të vizave: Kam njerëz që kanë ikur si puna e Bertit
  • 2019-02-05

Zbardhet dosja e trafikut të vizave: Kam njerëz që kanë ikur si puna e Bertit

I shtrirë në disa qytete të Shqipërisë dhe në bashkëpunim me persona të tjerë në Greqi, grupi që falsifikonte dokumente dhe trafikonte në mënyrë të paligjshme klandestinë kishte klientë edhe në Lindjen e Mesme dhe Kinë. Ndërkohë që 32 personat e vënë nën masë sigurimi nga K

Goditet banda që drejtohej nga Ermali, narko-trafikanti i Ndragheta-s
  • 2019-01-25

Goditet banda që drejtohej nga Ermali, narko-trafikanti i Ndragheta-s

Një mega-operacion anti-mafie i zhvilluar në Viterbo të Italisë sot në mëngjes nga policia italiane, ka vënë në pranga 13 persona, anëtarë të një bande kriminale dhe të lidhur me klanet mafioze. Mediat italiane  shkruajnë sot se ky operacion vjen në vijim të hetimeve të nisura q

Banda e lidhur me Ndragheta-n, emrat dhe fotot e shqiptarëve të arrestuar
  • 2019-01-25

Banda e lidhur me Ndragheta-n, emrat dhe fotot e shqiptarëve të arrestuar

Grupi i Sardenjës është banda me 13 anëtarë që është goditur paraditen e sotme nga një operqacion anti-mafie i zhvilluar në Viterbo të Italisë dhe që bashkëdrejtohej nga italiani Giuseppe Trovato, me nofkën Peppino dhe shqiptari Isamil Rebeshi, i cili njihej me nofkën Ermal dhe aktua

Ermal Mamaqi i bashkohet Veliajt për mbjelljen e pemëve (Foto)
  • 2018-01-30

Ermal Mamaqi i bashkohet Veliajt për mbjelljen e pemëve (Foto)

Fëmijët e shkollave të Tiranës janë aleatët më të mirë të nismës Dhuro një pemë, e cila do të kulmojë në 21 Mars, në Ditën Ndërkombëtare të Pyjeve. Rreth 100 nxënës të shkollave Montessori dhe Protagonistët iu bashkuan dje punonjësve të Bashkisë së Tiranës, për të mbj

No Pic available
  • 2017-09-06

Akuzohet se vrau turisten ruse në Ksamil, edhe 30 dite burg për Fetajn

Gjykata shtyn me 30 ditë afatin e qëndrimit në burg për të arrestuarin që akuzohet se shkakoi vdekjen e turistes ruse në Ksamil. 17 vjeçarja u gjet e mbytur më 21 korrik në vendin e quajtur  3 Ishujt Ksamil në Sarandë.  Pas kryerjes se autopsisë, rezultoi se viktima kisht

No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

No Pic available
  • 2017-07-26

Një mijë emrat e përfituesve të kredisë së butë nga Bashkia e Tiranës

Rreth një mijë familje të reja në Tiranë do të përfitojnë sot një kredi të butë. Këshilli Bashkiak pritet që të miratojë në mbledhjen e sotme listën e atyre që do të përfitojnë nga zbatimi i programit social të strehimit për kreditë e buta për blerjen e një shtëpie, duke m