Rezultate te kerkimit per termin: +Ermalit

Meta: total 624 / total_found 624 / time 0.000 / keyword[0] ermalit / docs[0] 624 / hits[0] 981 /
Ermal Mamaqi shpall sfidën e hapur me Big Brother, sot fton Damianon në emision
  • 2017-05-14

Ermal Mamaqi shpall sfidën e hapur me Big Brother, sot fton Damianon në emision

Që kur nisi Big Brother, me siguri, Ermal Mamaqi do e ketë ndier kërcënimin e këtij spektakli në shifrat e shikueshmërisë. Edhe pse çdo program ka ndjekësit e tij, është e sigurt që pa një konkurrencë të drejtpërdrejtë, është më e lehtë. Megjithatë, duket se konkurrenca nuk ë

DJ italian sulmon Ermal Metën: E kuptoj arrogancën e fituesit, ama nuk është faji im se ke lindur në Shqipëri. Këngëtari: Je b***
  • 2017-02-13

DJ italian sulmon Ermal Metën: E kuptoj arrogancën e fituesit, ama nuk është faji im se ke lindur në Shqipëri. Këngëtari: Je b***

Sulme e kundërsulme midis Ermal Metës, shqiptarit që u rendit i treti në festivalin e Sanremos me këngën Vietato morire dhe DJ të njohur italian, DJ Aniceto. Ka qenë ky i fundit ai që ka nisur polemikat me anë të shkrimeve raciste në profilin e tij në Twitter, ku shprehet: Mund

Ermal Mamaqi futet mes Encës dhe Noizyt
  • 2017-02-13

Ermal Mamaqi futet mes Encës dhe Noizyt

Pas zënkës së djeshme të dy këngëtarëve të njohur, ishte Ermal Mamaqi ai që i thumboi me një foto në Instagram. Mesa duket ai është ndjerë fajtor që ka ndodhur dicka e tillë mes Noizyt dhe Encës pak pas emisionit të tij ku i ftuar ishte Noizy. Ermali e pyeti Noizyn për kontratën

Vila luksoze e Amit dhe Ermalit
  • 2017-01-09

Vila luksoze e Amit dhe Ermalit

Ata u zhvendosën në shtëpinë e tyre të re vetëm pak kohë më parë. Rezidenca ku jeton Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi, e cila ndodhet në Rolling Hills në Tiranë, është me të vërtetë një vilë luksoze. Këtë e ka vërtetuar edhe çifti i dashur për publikun shqiptar përmes fotove e

Rrëfimi i sinqertë i Ermalit: Shisja paketa cigaresh kur isha 10 vjeç
  • 2016-12-03

Rrëfimi i sinqertë i Ermalit: Shisja paketa cigaresh kur isha 10 vjeç

 Artisti dhe drejtuesi i emisionit Xing me Ermalin, Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar këtë mbrëmje në emisionin Zonë e Lirë të Arian Çanit në TV Klan. Në një rrëfim për herë të parë në këtë emision, Mamaqi ka treguar për fëmijërinë dhe vështirësitë që ka kaluar, si nis dita d

Një foto e rrallë e Enver Hoxhës, me nipin e tij që sot ndodhet në burg për trafik droge
  • 2016-10-17

Një foto e rrallë e Enver Hoxhës, me nipin e tij që sot ndodhet në burg për trafik droge

Kjo është një foto e rrallë e Enver Hoxhës, me nipin e tij Ermal Hoxha, që sot ndodhet në burg për trafik droge. Foto është postuar nga bashkëshortja e Ermalit, këngëtarja Rezarta Shkurta, me rastin e ditëlindjes së Enverit.

No Pic available
  • 2016-10-09

Stefi Prifti përlotet tek emisioni i Ermalit

Ermal Mamaqi këtë radhë kishte të ftuar vëllezërit korçarë tek emisioni i tij Xing me Ermalin. Gjatë një momenti të emisionit njëri nga vëllezërit, Stefi Prifti u përlot pasi u fol për bashkëshorten e tij, e cila u nda nga jeta një vit më parë. I pyetur nga moderatori i emisionit