Rezultate te kerkimit per termin: +Ermalit

Meta: total 556 / total_found 556 / time 0.000 / keyword[0] ermalit / docs[0] 556 / hits[0] 895 /
Ermalit i hip në qafë... (Foto)
  • 2015-03-29

Ermalit i hip në qafë... (Foto)

Këngëtari Ermal Fejzullahu e ka shpeshtuar postimin e fotografive me fëmijët e tij. Edhe kësaj radhe në rrjetin social Instagram, ai ka hedhur një fotografi me djalin e tij Artin të cilin e kishte nxjerrë në shëtitje.AdPlatformZone = {id: "8bc4

Urimi i veçantë i Ermalit për ditëlindjen e Amit
  • 2015-03-06

Urimi i veçantë i Ermalit për ditëlindjen e Amit

Transmetuar më 05.03.2015 - 18:33 Edhe pse sot ditë me shi, për Ermal Mamaqin ka ardhur Pranvera. Nuk do ta besoni, por ditëlindja e 33-të e bashkëshortes së tij Amarda Toska, i ka dhurur Ermalit një ditë me diell të paktën

Ky është fansi më i madh i Ermalit (Foto)
  • 2015-03-01

Ky është fansi më i madh i Ermalit (Foto)

Fansi më i madh i Ermal Mamaqit mbetet djali i tij, i cili sapo sheh të atin duke prezantuar, pozicionohet para televizorit. Kjo është pasqyruar edhe në foton e radhës që ka postuar aktori i humorit në faqen e tij zyrtare në Instagram. Ai është

Ermal Fejzullahu ekspert i... (Foto)
  • 2015-02-28

Ermal Fejzullahu ekspert i... (Foto)

Foto "selfie" edhe më tej janë të aplikuara në masë. Persona të ndryshëm anë e kënd botë, bëjnë standard foto të tilla, të cilat më pas i ekspozojnë në rrjete sociale. SSSAASSAdPlatformZone = {id: "8bc4ee

Ky është Arti, djali me stil i Ermalit (Foto)
  • 2015-02-27

Ky është Arti, djali me stil i Ermalit (Foto)

Këngëtari Ermal Fejzullahu ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram në të cilën shihet djali i tij Arti. Përmes kësaj fotoje, këngëtari i ka uruar atij ditëlindjen e 6-të. E në këtë foto, ai dukej me plot st

Spektakël i Ledrit, Ermalit dhe Lumi B. në “6 ditë pa Ermalin” (Video)
  • 2015-02-18

Spektakël i Ledrit, Ermalit dhe Lumi B. në “6 ditë pa Ermalin” (Video)

Ermal Mamaqi nuk ka të ndalur me humorin e tij dhe kjo ka bërë që edhe statuset të kenë një shtrirje më të gjerë duke marrë klikime të pafundme. Por në emisionin e tij ai ka krijuar një situatë ku i kanë thyer shishen n

Ermalit i pëlqen Dhurata Dora
  • 2015-02-11

Ermalit i pëlqen Dhurata Dora

Ermal Fejzullahu këto kohë është aktual përmes hitit ‘’Tavolina’’, kësaj kënge që është shndërruar në më të dëgjuaren e klikuaren. ‘’Tavolina’’, që është një